Skolas preces pēc vecuma grupām

Sagatavojiet bērnus skolai kopā ar Officeday!  Mūsu produktu klāstā jūs atradīsiet visus nepieciešamos kancelejas piederumus kā arī modernas un izglītojošas preces ikdienas lietošanai, kas atvieglo mācību procesu un veicina radošumu.
Bērni jau no agra vecuma sāk sapņot par savu nākotnes profesiju, tāpēc esam rūpīgi izvēlējušies skolas piederumu klāstu, lai palīdzētu talantiem augt vislabāk!
Lai atvieglotu un paātrinātu iepirkšanās procesu, esam sadalījuši visu skolas preču klāstu četrās skolēnu kategorijās: pirmsskolas, sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas skolēniem, kuri gatavojas eksāmeniem.

Bezmaksas preču piegāde no 40 EUR ar PVN!

 • Sākumskola

  Šie produkti ir teicami piemēroti skolēniem no 1. līdz 4.klasei. Šeit atradīsiet gan ergonomiskas mugursomas, gan produktus, kas nepieciešami ikdienas mācību procesā, kā arī veicina radošumu un palīdz attīstīt citas prasmes.

  Apskatīt piedāvājumu
 • Pamatskola


  Stilīgi un krāsaini penāļi, ērtas mugursomas, desmitiem rakstīšanas, zīmēšanas un gleznošanas piederumu un citu preču, kas kļūs par labākajiem draugiem skolas solā  5. - 9. klašu skolēniem.

  Apskatīt piedāvājumu
 • Vidusskola

  No zinātniskajiem kalkulatoriem līdz stilīgām somām portatīvajam datoram - viss nepieciešamais vecāko klašu skolēniem, kuri sāk gatavošanos eksāmeniem.

  Apskatīt piedāvājumu
 • Pirmsskola


  Produktu klāsts pirmsskolas vecuma bērniem, kuri gatavojas uzsākt skolas gaitas. Izvēlētie produkti palīdzēs attīstīt bērna prasmes kā arī nodrošinās drošu un ergonomisku mācīšanās procesu.

  Apskatīt piedāvājumu