«STAEDTLER NORIS» ZĪMUĻI SVIN 120 GADU JUBILEJU!

STAEDTLER ir viens no vecākajiem Vācijas rūpniecības uzņēmumiem, kas ir viens no pasaulē vadošajiem rakstīšanas, krāsošanas, zīmēšanas un modelēšanas produktu ražotājiem un piegādātājiem. Kā rakstīšanas un radošo preču ražotājs STAEDTLER piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu visu vecumu un vajadzību cilvēkiem un pastāvīgi meklē jaunus veidus, kā apvienot tradīcijas un digitālās inovācijas.


 IKONISKIE, DZELTENIE UN MELNIE ZĪMUĻI «NORIS»
 «STAEDTLER» vislabāk pārdotais zīmols savu nosaukumu ieguva ne velti: nosaukuma «Noris» pamatā ir gadsimtiem seni dzimtās pilsētas Nirnbergas nosaukumi. Vārdiskā preču zīme «STAEDTLER» rakstāmpiederumiem tika reģistrēta 1901. gada 10. septembrī. Šodien zīmulis «Noris» ar 120. izstrādājuma numuru ir īpaši pazīstams visā pasaulē. 1955. gadā ikoniskais zīmulis ieguva savu dzelteni melni svītraino virsbūvi. Kopš tā laika arī daudzi citi izstrādājumi ir valkājuši šo pazīstamo tērpu.


KĀPĒC ZĪMUĻI «NORIS» IR TIK ĪPAŠI?
«Noris» zīmulis ar svītrainu, dzelteni melnu dizainu šodien ir īsta klasika. Tā īpašais svina sastāvs garantē augstu izturību pret lūzumiem un nodrošina skaidras līnijas. Teksta, zīmējumu un skiču pareizie rīki ir pieejami dažādās cietības pakāpēs. «STAEDTLER» zīmuļiem ir dažādas variācijas ar ikonisko dzelteno un melno svītru rakstu: klasiskā sešstūra vai ergonomiskā trīsstūra formā, dažādos izmēros un dažkārt ar zvaigžņu dizainu. Zīmuļi ir izgatavoti no PEFC sertificētas koksnes, kas iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem. 

«Noris» zīmuļu dizains dzeltenās un melnās svītrās šodien ir īsta klasika. «STAEDTLER» 2017. gadā Apvienotajā Karalistē veiktajā aptaujā garāmgājējiem tika lūgts uzzīmēt zīmuli. 8 no 1 respondenta uzzīmēja svītrainu zīmuli - puse no tiem bija dzeltenā un melnā krāsā.


 STAEDTLER Noris ir ne tikai vienkārši, bet arī krāsaini Noris zīmuļi, vaska krītiņi un flomāsteri. Vairāk produktu var atrast šeit.