„KORES“ iedvesmo radošumu un rosina iztēli!!

"Kores" ir ģimenes uzņēmums, kas ražo un ievieš inovācijas biroja un skolas preču jomā. Mūsu uzņēmums tika dibināts 1887. gadā Austrijā, un kopš tā laika mēs ražojam, tirgojam un pārdodam Kores zīmola produktus visā pasaulē. Pēc Vilhelma Koreskas (Wilhelm Koreska) dibināšanas uzņēmumu ir vadījušas četras Koresku paaudzes pēc kārtas.


"Kores" ir novērtēts par savu augsto kvalitāti, plašu asortimentu un bagātīgo krāsu izvēli. Šis zīmols ir tirgus vidējā un augstākajā cenu segmentā. Turpmāk atradīsiet populārākos Kores produktus.

KRĀSAINI „KORES“ ZĪMUĻI
„Kores“ zīmuļi izceļas ar bagātīgām krāsām un maigu zīmējumu, tāpēc zīmēšana ir patiess prieks. Zīmuļus ir viegli izšūt, jo tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes kokmateriāla. Tāpat ražošanā tiek izmantoti tikai netoksiski materiāli. Kores sortimentā atradīsiet dažādu formu zīmuļus: trīsstūra, sešstūra, biezus vai pat abpusējus.

Krāsainie zīmuļi KORES KOLORES JUMBO, trīstūrveida, 12 gb.

Krāsainie zīmuļi KORES KOLORES JUMBO, trīstūrveida, 12 gb.

5mm ar zīmuļu asināmo. Mīksti un ļoti gludi. Biezs grafīts satur par 175% vairāk krāsvielu nekā standarta zīmuļi. Papildus krāsu pigmenti intensīvākām un dinamiskām krāsām. Augstas kvalitātes koksne vieglai asināšanai.

6.16 €
Krāsainie zīmuļi KORES KOLORES MAGIK, trīsstūrveida, 3mm, dzēšami, 12 gab

Krāsainie zīmuļi KORES KOLORES MAGIK, trīsstūrveida, 3mm, dzēšami, 12 gab

Krāsainie zīmuļi KORES KOLORES MAGIK. Iepakojumā 12gab. izdzēšami krāsainie zīmuļi. Trīsstūra forma. Augstas kvalitātes koksne vieglai asināšanai. Intensīvas un izcilas krāsas. Katram zīmulim īpaša, metāla spīdīga dizaina apdare. Netoksiski, droši bērniem. Zīmuļa uzgalis - 3mm.

4.05 €
Krāsainie zīmuļi KORES KOLORES STYLE, trīsstūrveida, 3mm, 26 gab.

Krāsainie zīmuļi KORES KOLORES STYLE, trīsstūrveida, 3mm, 26 gab.

Krāsainie zīmuļi KORES KOLORES STYLE. Iepakojums ar 26 gab. augstākās kvalitātes unikālas krāsas krāsainiem zīmuļiem. Komplektā ietilpst 6 metāla un 4 neona un 4 pasteļkrāsu zīmuļi. Augstas kvalitātes koksne vieglai asināšanai. Katram zīmulim īpaša, metāla spīdīga dizaina apdare. Īpašu krāsu pigmenti īpaši intensīvām un dinamiskām krāsām. Ergonomiska trīsstūra forma. Netoksiski, droši bērniem. Zīmuļa uzgalis - 3mm.

6.20 €

„KORES“ FLOMĀSTERI
Ar „Kores“ flomāsteriem Jūs saņemsiet intensīvas un spilgtas krāsas. Nebaidieties nosmērēties, jo varat viegli nomazgāt ar ziepēm un ūdeni. Flomāsteri bez šķīdinātāja nav toksiski, tāpēc ir piemēroti bērniem vecākiem par 3 gadiem. Savukārt flomāsteri var palikt bez vāciņa līdz pat 48 stundām!

Flomasteri KORES Korellos, divi vienā, 10 gb

Flomasteri KORES Korellos, divi vienā, 10 gb

Divpusēji flomāsteri ar tievu un konisku kodolu. Ilgs kalpošanas termiņš. Ideāli piemērots krāsošanai un zīmēšanai. Komplektā ir 10 košas un spilgtas krāsas. Viegli nomazgajami no ādas, auduma un citām virsmām ar ūdeni un ziepēm. Pastāvīga un vienmērīga tintes padeve. Nodrošina neizžūšanu pēc korķīša atveršanas 48 stundas. Ideāls skolai. PU12

3.63 €
Flomasteri KORES Korellos, ar tievu kodolu, 24 krāsas

Flomasteri KORES Korellos, ar tievu kodolu, 24 krāsas

Flomasteri ar ilgu kalpošanas termiņu. Tievais kodols nodrošina akurātu un korektu krāsošanu. Viegli nomazgajas no ādas ar ziepēm un ūdeni. Neizžūst pēc 48 stundu korķīša atvēršanas. Ļoti košas un spilgtas krāsas.Ideāls skolai.

5.45 €

„KORES“ LĪMES ZĪMUĻI
Līme ir ideāli piemērota birojam, mājai, skolai un bērnudārzam. Tas satur glicerīnu vienmērīgai līmēšanai, un spēcīga līmes spēja parādās pēc 60 sekundēm. Ar Kores līmes zīmuli var līmēt dažāda veida papīru. Ja tā kļūst netīra, Jūs varat viegli notīrīt līmes zīmuli ar aukstu ūdeni.

Līmzīmulis KORES ECO 40g

Līmzīmulis KORES ECO 40g

70% produkta tika ražots no pārstrādājamiem materiāliem satur glicerīnu gludai līmēšanai tīrība un gludums pielietojumā hermētisks vāciņš - ilgs glabāšanas laiks Visiem papīra veidiem stipra saķere ar virsmu pec 60 sek. nesatur šķīdinātāju, skābes, nav toksisks ideāls birojam, mājai un skolai viegli nomazgājas ar aukstu ūdeni ātrs, ilgstošs un ekonomisks

2.28 €
Līmzīmulis KORES Chameleon 15 g

Līmzīmulis KORES Chameleon 15 g

•dažādiem papīra veidiem ērtai, ilglaicīgai lietošanai •neizžūst, neatstāj traipus •salīmē 40 sekunžu laikā •nav toksiska, nesatur skābes Ražotāja preces kods Forofis 03706

1.41 €
Līmes zīmulis KORES Fantasy, 15 g

Līmes zīmulis KORES Fantasy, 15 g

}Pieejami četri jautri pasaku dizaini Pateicoties sastāvā esošajam glicerīnam, tas viegli slīd pa papīra virsmu Nodrošina ērtu izmantošanu Hermētisks korķītis garantē ilgu kalpošanas laiku Salīmē 60 sekunžu laikā Līme nav toksiska Viegli noskalot ar aukstu ūdeni Ātrs, drošs, ekonomisks līmes zīmulis 12 gab./iepakojumā

1.40 €
Līmzīmulis KORES 20g 20 g

Līmzīmulis KORES 20g

Dažādiem papīra veidiem Ērtai, ilglaicīgai lietošanai Neizžūst, neatstāj traipus Salīmē 40 sekunžu laikā Līme nav toksiska, nesatur skābes

1.51 €


„Kores“ sortimentā atradīsiet dažāda veida līmes, krāsainus zīmuļus, flomāsterus, akvareļkrāsas, pildspalvas, marķierus un citus sīkus kancelejas piederumus. Vairāk produktu var atrast šeit: KORES