Viss, kas nepieciešams skolai

Septembris jau ir teju tepat aiz stūra, tādēļ tagad ir piemērots laiks, lai sāktu gatavoties jaunajam mācību gadam bez steigas. Officeday klāstā atradīsiet visas skolai nepieciešamās kancelejas preces, preces radošuma veicināšanai, kā arī inovatīvus rīkus, kas palīdzēs talantiem un viņu rezultātiem augt vislabāk, neatkarīgi no tā, kādā formātā norisināsies mācības jaunajā mācību gadā.

Lai atvieglotu un paātrinātu iepirkšanās procesu, mēs esam sadalījuši visu skolas preču klāstu kategorijās: sākot no mugursomām, rakstīšanas instrumentiem līdz pat mūsdienās tik aktuālajām antibakteriālām precēm, lai atrastu to, kas jūsu bērniem visvairāk vajadzīgs. Šajā sezonā ir daudz jaunumu, tāpēc aicinām aplūkot piedāvājumu. Pasūtot preces no pirmdienas līdz piektdienas plkst. 16:30, preces piegādāsim jau nākamajā darba dienā norādītajā adresē, visā Latvijā. Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 EUR ar PVN.

 • Preces sākumskolas vecuma bērniem

  Šeit jūs atradīsit skolas piederumus, kas ir ideāli piemēroti 1.-4.klases skolēniem un palīdzēs bērniem vieglāk spert pirmos soļus zinātnes pasaulē. Izvēlētie priekšmeti ir izturīgi, droši un ērti lietojami.

  Apskatīt piedāvājumu
 • Mugursomas un penāļi

  Officeday piedāvātās mugursomas ir pieejamas plašā krāsu, formu un spilgtu ornamentu un detaļu klāstā, padarot tās piemērotas gan sākumskolas, gan vidusskolas skolēniem.

  Sākumskolas skolēniem jūs atradīsit arī gatavus skolas mugursomu komplektus. Komplektā ietilpst ne tikai mugursoma, bet arī rakstāmpiederumu penālis, zīmulis, sporta soma un maciņš piezīmjdatoriem. Komplektā iekļautā mugursoma nodrošinās trīskāršu komfortu: anatomiski veidota, elpojoša un ērta mugursomas aizmugure ar sietu.

  Apskatīt piedāvājumu
 • Pildspalvas

  Pildspalvas ērtai rakstīšanai - sortimentā atradīsiet izcilās vācu kvalitātes, ērtās un piemērotās pildspalvas, kas būs piemērotas rakstīšanai kā ar labo, tā ar kreiso roku. 

  Vai tiešām pildspalvai ir nozīme? Jā, pildspalva ir viens no vissvarīgākajiem priekšmetiem, kas vienmēr atradīsies blakus skolēniem visās viņu mācību gaitās.

  Apskatīt piedāvājumu
 • Zīmēšanas piederumi

  Šogad zīmēšanas piederumu klāsts ir pilns ar pasteļtoņu jaunumiem, kas iedvesmos radīt un rosinās bērnu iztēli.

  INTERESANTI: zīmēšana ir nodarbe, kas nomierina un iepriecina, jo ar tās rezultātu bērns lepojas, tāpēc ir svarīgi, lai tas tiktu pamanīts un novērtēts. 

  Kopā ar bērnu izvēlieties skaistākos zīmējumus un piestipriniet tos kādā redzamā vietā pie mājas sienām vai ledusskapja.

  Apskatīt piedāvājumu
 • Viss veidošanai, modelēšanai, konstruēšanai

  Šeit jūs atradīsit visu nepieciešamo veidošanai un konstruēšanai. Meklējiet arī jaunumus - plastilīna zīmēšanas komplektus ar tematiskiem trafaretiem.

  INTERESANTI: zīmējot, līmējot, konstruējot, bērns attīsta savu vizuālo, loģisko un telpisko domāšanu, kas ir ļoti svarīgi bērna attīstībai.

  Apskatīt piedāvājumu
 • Papīrs un papīra preces

  Viss, sākot no balta zīmēšanas papīra līdz pat krāsainam! Iedvesmojies!

  Apskatīt piedāvājumu
 • Kalkulatori

  Esiet gatavs jauniem matemātiskiem uzdevumiem ar zinātniskajiem, galda vai kabatas kalkulatoriem!

  ! CASIO zinātniskie kalkulatori atbilst valsts eksāmenu prasībām un tos ir atļauts izmantot valsts eksāmenu laikā.

  Apskatīt piedāvājumu
 • Videi draudzīgas preces

  Officeday aicina vecākus un bērnus izvēlēties ilgtspējīgus un videi draudzīgas preces, tādējādi samazinot piesārņojumu. Tāpēc sortimentā piedāvājam skolas zīmējumus, mērījumus, rakstīt preces no pārstrādātām avīzēm un koka.

  INTERESANTI: Pārstrādājot vienu tonnu papīra, tiek saglabāti līdz pat 17 koki.

  Apskatīt piedāvājumu
 • Antibakteriālas preces skolai

  Lai nodrošinātu, ka mācību gada sākums turpinās veselībai droši, iesakām ne tikai rūpēties par apģērbu bet arī par drošām, antibakteriālām skolas precēm - marķieriem, rakstīšanas dēļiem, mitrām dezinfekcijas salvetēm un citiem aizsarglīdzekļiem.

  Apskatīt piedāvājumu