Viss, kas nepieciešams skolai

Septembris jau ir teju tepat aiz stūra, tādēļ tagad ir piemērots laiks, lai sāktu gatavoties jaunajam mācību gadam bez steigas. Officeday klāstā atradīsiet visas skolai nepieciešamās kancelejas preces, preces radošuma veicināšanai, kā arī inovatīvus rīkus, kas palīdzēs talantiem un viņu rezultātiem augt vislabāk, neatkarīgi no tā, kādā formātā norisināsies mācības jaunajā mācību gadā.

Lai atvieglotu un paātrinātu iepirkšanās procesu, mēs esam sadalījuši visu skolas preču klāstu kategorijās: sākot no mugursomām, rakstīšanas instrumentiem līdz pat mūsdienās tik aktuālajām dabai draudzīgām precēm, lai atrastu to, kas jūsu bērniem visvairāk vajadzīgs. Šajā sezonā ir daudz jaunumu, tāpēc aicinām aplūkot piedāvājumu. Pasūtot preces no pirmdienas līdz piektdienas plkst. 16:30, preces piegādāsim jau nākamajā darba dienā norādītajā adresē, visā Latvijā. Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 30 EUR ar PVN.

 • Sezonas jaunumi

  Jaunumi iekaro mūsu klāstu! Aicinām ieskatīties un piepildīt savu skolas somu ar ekskluzīviem produktiem.

  Apskatīt piedāvājumu
 • Mugursomas un aksesuāri

  Dažādi dizaini, ergonomiskas, ietilpīgas mugursomas pat izvēlīgākajiem skolēniem!

  Apskatīt piedāvājumu
 • Pildspalvas

  Pildspalva ir viena no svarīgākajām lietām, kas būs klāt skolēnu pirmajā mācību gadā. Izturīgas, ergonomiskas, kvalitatīvas, piemērotas gan labročiem, gan kreiļiem – šādas tintes pildspalvas ir atrodamas mūsu sortimentā!

  Apskatīt piedāvājumu
 • Burtnīcas un papīra preces

  Ikdienā pirktākā skolas prece ir klades. Mūsu sortimentā atradīsiet kvalitatīvas klades ar biezāku papīru, tāpēc rakstītais teksts nespīdēs cauri, un vāks ļaus izvairīties no acīmredzamiem defektiem.

  Apskatīt piedāvājumu
 • Piederumi zīmēšanai

  Spilgtas krāsas, patīkama instrumentu tekstūra, lielā izvēle iedvesmos ienirt radošuma un fantāzijas pasaulē.

  Apskatīt piedāvājumu
 • Plastalīns un modelēšana

  Veidošanas instrumenti attīsta bērnu motoriku un veicina radošumu. Mūsu sortimentā atradīsiet dažādus bērniem drošus plastilīna, māla, modelēšanas, instrumentu un aksesuāru komplektus.

  Apskatīt piedāvājumu
 • Kalkulatori

  Tik ļoti nepieciešamais instruments matemātikas, fizikas un ķīmijas stundās. Dažādi modeļi, spilgtas krāsas, daudzas funkcijas - atbilstoši katra vajadzībām.

  Apskatīt piedāvājumu
 • Videi draudzīgas skolas preces

  Izvēlies dabai draudzīgas preces. No pārstrādāta papīra izgatavotas piezīmju grāmatiņas, otrreiz pārstrādāta koka lineāli, krāsainie zīmuļi, flomāstera pildspalvas un daudzi citi videi draudzīgi instrumenti.

  Apskatīt piedāvājumu
 • Mazās preces skolai

  Vāki grāmatām un kladēm, lineāli, dzēšgumijas, asināmie un daudzi citi nereti aizmirsti, bet ļoti nepieciešami sīkumi.

  Apskatīt piedāvājumu
 • Skolotāji, skolēni un vecāki IESAKA

  Īsti ieteikumi un jūsu iecienītākie produkti. Atklāj sev piemērotākās pildspalvas, klades un citus radošus un zīmēšanas rīkus!

  Apskatīt piedāvājumu