Skolas preces pa vecuma grupām

Septembris jau ir teju tepat aiz stūra, tādēļ tagad ir piemērots laiks, lai sāktu gatavoties jaunajam mācību gadam bez steigas. Officeday klāstā atradīsiet visas skolai nepieciešamās kancelejas preces, preces radošuma veicināšanai, kā arī inovatīvus rīkus, kas palīdzēs talantiem un viņu rezultātiem augt vislabāk, neatkarīgi no tā, kādā formātā norisināsies mācības jaunajā mācību gadā.

Lai atvieglotu un paātrinātu iepirkšanās procesu, mēs esam sadalījuši visu skolas preču klāstu kategorijās: pirmsskolas, sākumskolas, pamatskolas skolēni un vecāko klašu skolēni, kas gatavojas eksāmeniem.

Pasūtot preces no pirmdienas līdz piektdienas plkst. 16:30, preces piegādāsim jau nākamajā darba dienā norādītajā adresē, visā Latvijā. Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 EUR ar PVN.

 • PIRMSSKOLA

  Preces piemērotas pirmsskolas vecuma bērniem, kuri drīz uzsāks pirmo klasi. Izvēlētais klāsts ir pielāgots, lai efektīvi attīstītu bērnu talantus un pašpārliecinātību.

  Apskatīt piedāvājumu
 • SĀKUMSKOLA

  Šīs skolas preces ir lieliski piemērotas 1.-4.klašu skolēniem un palīdzēs bērniem vieglāk spert savus pirmos soļus mācību dzīvē. Atlasītās preces ir izturīgas, drošas un ērti lietojamas.

  Apskatīt piedāvājumu
 • PAMATSKOLA

  Krāsainie un stilīgie penāļi, ērtās mugursomas, pildspalvas un daudzas citas lietas kļūs par labākajiem draugiem zinātnes pasaulē 5.-8.klašu skolēniem.

  Apskatīt piedāvājumu
 • VIDUSSKOLA

  Sākot ar zinātnisko kalkulatoru un beidzot ar stilīgu portatīvā datora somu vecāko klašu skolēniem, kuri gatavojas gaidāmajiem eksāmeniem.

  Apskatīt piedāvājumu