LEITZ WOW

WOW darba stils: laipni lūgti modernā un krāsainā darba vidē! 

Pelēka un vienā tonī krāsota biroja dzīve ir pagātne: izmantojot pareizās krāsas uz sava galda mājās vai birojā, Tu vari radīt īsto vidi produktīvam darbam. Krāsas ne tikai ietekmē mūsu labklājību, tās arī pozitīvi ietekmē mūsu darbu. Transformē savu darba telpu ar stilīgiem biroja produktiem, kas atspoguļo Tavu personību! Strādā relaksētāk, izmantojot praktiskos biroja palīgus, kas ar savu skaisto krāsu paspilgtinās jebkuru biroju.

Veiksmīgu cilvēku noslēpums ir organizēta un tīra darbavieta. Gudras uzglabāšanas iespējas un stilīgi biroja piederumi Tev palīdzēs biroja telpā radīt labsajūtas atmosfēru un daudz vieglāk organizēt Tev apkārt esošo vidi, kurā Tu netraucēti varēsi izstrādāt vislabākās idejas savam darbam. Izmanto dažādas krāsu kombinācijas, lai daudz vieglāk atrastu savu saturu. Augstas kvalitātes rotājums un praktiski biroja piederumi vienmēr nodrošinās kārtību uz galda un plauktos un piešķirs Tavam birojam iedvesmojošu atmosfēru.

Plašajā biroja WOW pamatlietu sortimentā ir apvienoti stils un mērķis.

Pārveido savu biroju savā personīgajā oāzē, kur Tu jūties ērti! Kur teikts, ka Tava darbavieta nevar būt jautra vai stilīga?

Maini biroja rutīnu ar Leitz Ergo WOW! Iegūsti perfektu darba un dzīves līdzsvaru ar atraktīvām krāsām un pareizo ķermeņa stāvokli pie galda. WOW Ergo sortimentā ir produkti, kas veicina veselīgu cirkulāciju un atbalsta ķermeņa komfortu, vienlaikus paaugstinot produktivitāti. Piešķir enerģiju savai dzīvei darbā un ārpus tā!

Vairs nekādu atrunu! Praktiskās Leitz kastes krietni atvieglo darba organizēšanu. Ātrai un atraktīvai kabeļu, instrumentu, mazāku piederumu un dokumentu uzglabāšanai Mybox sniedz optimālus satura organizēšanas risinājumus reālai biroja dzīvei un mājai. Leitz Mybox ir izgatavots no pārtikai droša materiāla un perfekti papildina jebkuru virtuves vai sapulču telpu ─ ideāls kafijas kapsulu, augļu, biskvītu un uzkodu uzglabāšanai. Tie ir izgatavoti no izturīgiem un ļoti kvalitatīviem materiāliem, tādēļ izceļ telpu ar savu moderno divu toņu izskatu. Uzmanība garantēta!

Elastība ar WOW faktoru

Elegants biroja dizains ārpusē, izturīgs saplāksnis iekšpusē. Veido uzglabāšanas risinājumus, kad un kur Tev tos vajag, izmantojot elastīgo Click & Store sortimentu.

Elastīgi uzglabāšanas risinājumi, kas piemērojas Tavām vajadzībām un labi izskatās. Moderna dizaina kolekcija Tev piedāvā perfekto kasti mazām un lielākām lietām. Perfekta jebkādam izmēram, ko Tu gribi uzglabāt tālāk no sevis.