Apsveicam ar iekļūšanu TOP 16 :

Lai iekļūtu TOP 8 izpildiet 3 Jums sagatavotus uzdevumus un vienu uzdevumu, kas sagatavots Jūsu kolēģiem! Uzdevumus atradīsi zemāk! Tos aicinām aizpildīt līdz15.03.2019 - 12:00!


1. uzdevums. Jūsu uzņēmuma personāla atlases speciālists šobrīd nav darbā, bet Jūsu vadītājam steidzami nepieciešams ievietot sludinājumu, ka uzņēmums meklē klientu apkalpošanas speciālistu. Sagatavojiet darba sludinājumu publicēšanai. Lai izpildītu uzdevumu : 

2. uzdevums. Uzņēmuma vadītājam paredzēta inovatīvas idejas prezentācija 25 darbiniekiem. Sastādi sarakstu ar nepieciešamajām lietām un materiāliem veiksmīgai prezentācijai. Ņemiet vērā, ka prezentācijas telpā ir tikai galds un krēsli, kā arī nevienam no darbiniekiem nekas nebūs paņemts līdz. Izmantojiet Officeday mājas lapu, lai atrastu nepieciešamās preces.Vairāk...

Lai izpildītu uzdevumu :

3. uzdevums. Aktīvs dzīvesveids ir būtiska mūsu ikdienas sastāvdaļa. Novadiet rīta vingrošanu kolēģiem un augšupielādējiet vizuālos materiālus.

Lai izpildītu uzdevumu:

Uzdevums kolēģiem. Parādiet, kā Jūs atbalstiet savu kolēģi konkursā LABĀ ROKA BIZNESĀ.

Lai izpildītu uzdevumu :


Visas uzdevumu atbildes lūgums iesūtīt līdz 15.03.2019 12:00, pēc 12:00 atbilžu iesniegšana tiks slēgta! Žūrija izvērtēs katra dalībnieka sniegtās atbildes un izvēlēsies 8 labākos, kuri turpinās cīņu finālā, 22.03.2019 no 16:00 - 18:00 Vef Kamerzālē, Ieriķu ielā 5A.