„TIMEMOTO“ – DARBA LAIKA UZSKAITES UN KONTROLES RISINĀJUMI NO A LĪDZ Z

Vai meklējat vieglāku veidu, kā pārraudzīt savu darbinieku darba laiku un apmeklētību? Iepazīstieties ar “TimeMoto” pilnu darbaspēka laika pārvaldības risinājumu. Jaunākais “TimeMoto” risinājums piedāvā pirkstu nospiedumu un sejas atpazīšanu. “TimeMoto” PC programmatūra ļauj atjaunināt darbinieku statusu, izveidot darba grafiku, sekot līdzi virsstundām un eksportēt datus.

“TIMEMOTO” mākoņserviss

“TimeMoto Cloud” mākoņservisā iespējams apskatīt un apstrādāt visus laika sarakstus, veikt plānošanu un sniegt pārskatu no jebkuras vietas, kad vien tas ir nepieciešams. Piekļūstiet “TimeMoto Cloud” aplikācijai, izmantojot jebkuru pārlūku. “TimeMoto” ir elastīgs, zemu izmaksu risinājums netakrīgi no tā, vai jūsu uzņēmumā strādā desmit vai tūkstoš darbinieki.

LABĀKAIS RISINĀJUMS JŪSU UZŅĒMUMAM

Iegādājoties kādu no “TimeMoto” laika uzskaites ierīcēm, jūs iegūsiet “TimeMoto” PC programmatūru vienai personai, standarta lietošanai un 30 bezmaksas “TimeMoto” izmēģinājuma dienas. Tas ļauj jums brīvi izmēģināt un izvēlēties labāko risinājumu jūsu biznesam. “TimeMoto” laika uzskaites ierīcēm ir standarta 3 gadu garantija. “TimeMoto Cloud” programmatūra un aksesuāri pilnībā atbilst visām GDPR drošības prasībām.


Ja vēlaties uzzināt vairāk par “TimeMoto” produktiem un to iegādes iespējām, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri vai zvaniet uz mūsu klientu apkalpošanas tālruni +371 67032222.