Sīkdatņu politika

Šos Sīkdatņu noteikumus piemēro papildus mūsu Privātuma noteikumiem, kurus varat atrast šeit, kas nosaka, kā mēs apkopojam un dalāmies ar datiem. Šie Sīkdatņu noteikumi attiecās uz sīkdatņu apkopošanu sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Officeday” (Officeday) mājas lapā www.officeday.lv (Mājas lapa).

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir teksta datnes, kas satur nelielu daudzumu informācijas, kas laikā, kad Tu apmeklē Mājas lapu, tiek nosūtītas uz Tavu pārlūkprogrammu un glabātas Tavā datorā, mobilajā telefonā vai citā ierīcē. Sīkdatnes informāciju nosūta atpakaļ Mājas lapai katru reizi, kad tu atkārtoti ienāc Mājas lapā.

Kāda veida sīkdatnes Mēs izmantojam?

 • Obligāti nepieciešamās sīkdatnes
 • Šīs sīkdatnes ir neieciešamas, lai Tu spētu pārlūkot Mājas lapu, kā arī izmantot tās funkcijas.
 • Funkcionālās sīkdatnes

 Funkcionālās sīkdatnes fiksē informāciju par Tavām izvēlēm un dod mums iespēju pielāgot Mājas lapu Tev. Officeday izmanto funkcionālās sīkdatnes, lai fiksētu Tavas izvēles, piemēram, valoda, atrašanās valsts vai citus tiešsaistes iestatījumus, sniedz personalizētas vai uzlabotas izvēles iespējas, lai nākamajā Mājas lapas apmeklējuma reizē Tev šo informāciju nevajadzētu ievadīt atkārtoti. Piemēram, Officeday spēj noskaidrot Tavus pārlūkprogrammas iestatījumus, lai mūsu Mājas lapa uz Tavas ierīces ekrāna tiktu parādīta atbilstoši tiem. Ja Tu izdzēsīsi funkcionālās sīkdatnes, tad jebkuri iestatījumi vai izvēles netiks saglabātas vēlākiem apmeklējumiem.

Statistikas/ Snieguma sīkdatnes

Šīs sīkdatnes Officeday pielieto, lai savāktu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu Mājas lapu. Šāda statistika sniedz mums ieskatu par to, cik bieži mūsu Mājas lapa tiek izmantota, kurās Mājas lapas sadaļās mūsu apmeklētāji pavada visilgāko laika posmu, cik bieži viņi darbojas lapā vai lapas daļā. Tas mums ļauj izveidot lietotājiem pēc iespējas ērtāku Mājas lapas struktūru, navigāciju un saturu. Officeday spēj sekot līdzi, ja Tu piedzīvo jebkādas kļūdas, un noteikt, kuras Mājas lapas daļas ir nepieciešams uzlabot.

Reklāmas sīkdatnes

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai palīdzētu vērtēt reklāmas kampaņu izpildi un sniegumu un ierobežotu reklāmas attēlojumu reižu skaitu. Trešo pušu reklāmas sīkdatnes Tavā ierīcē var noglabāt trešo pušu reklāmdevēji, reklāmu vietnes, datu izmaiņu, mārketinga analīzes un citu pakalpojumu nodrošinātāji.

Konkrētas mūsu izmantotās sīkdatnes

Mājas lapas apmeklētāju uzskaites un statistikas sīkdatnes (_gat; _gid; _ga). Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai ievāktu statistisku informāciju par vietnes apmeklēšanu. Iegūtie dati tiek izmantoti, lai uzlabotu Mājas lapu un radītu ar Mājas lapu saistītas atskaites. Statistika tiek apkopota  izmantojot pakalpojumu Google Analytics. Šie rezultāti ir anonīmi un tiek izmantoti tikai tās izveidošanai.

Mājas lapas darbībai nepieciešamās sīkdatnes (sid_shop)

Sīkdatnes ir paredzētas, lai nodrošinātu Mājas lapas funkcionalitāti. Tās tiek izdzēstas, kad Mājas lapa tiek aizvērta. Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai pieslēgtos pasūtīšanas sistēmai un palīdzētu identificēt to, vai Tu jau esi pieslēdzies vai, nē. Tiek izmantots unikāls ID numurs.

Google Analytics

Mēs ievācam mūsu klientu apmeklējuma statistiku izmantojot Google Analytics. Šis rīks mums palīdz  kontrolēt, kuras lapas Tu apmeklē, cik daudz laika tu tur pavadi vai kā Tu tur nokļuvi (caur sociālajām lapām, meklētājprogrammām, atpakaļsaitēm utt.) un noteiktu informāciju par Tavu datoru. Visa šī informācija ir anonīma, tātad mēs nezinām, kas Tu esi (mēs tikai zinām, ka kāds ir apmeklējis mūsu Mājas lapu).

Informācija, ko mēs ievācam ar Google Analytics rīku, palīdz mums saprast, kuras Mājas lapas sadaļas darbojas vislabāk, kuri raksti, lapas gūst visvairāk/vismazāk uzmanības, kā cilvēki piekļūst mūsu Mājas lapai u. tml. Līdzīgi kā citas vietnes mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu Mājas lapu Tavai ērtībai.

Izlasi vairāk par Google Analytics.

Gadījumā, ja Tu nevēlies mums sniegt statistisku informāciju spied šeit.

Facebook un citi sociālie portāli

Sociālie tīkli ļauj mums Mājas lapā iekļaut sociālās pogas, čata programmas un līdzīgas funkcijas, kādas atrodas portālā, piemēram,  pogas “patīk” un “dalīties”. Lai šādas funkcijas Mājas lapā darbotos, mēs ievietojam mazu Facebook kodu, ko mēs nevaram kontrolēt. Šis kods Tev dod iespēju dalīties ar mūsu saturu, palīdz Tev noteikt, vai Tu pašreiz esi pieslēdzies savam Facebook profilam, redzēt, cik daudz Tavu draugu kādu rakstu/lapu ir atzīmējuši ar “patīk”. Mums, Officeday, šiem datiem nav piekļuve, tos pārvalda un izmanto attiecīgais sociālais tīkls. Pastāv iespēja, ka sociālais tīks zina, ka esi apmeklējis Mājas lapu, ja Tu izmanto viņu pakalpojumu (mēs nevaram to apliecināt par 100%, jo viņu privātuma noteikumi var mainīties). Tā kā Mājas lapa satur tiesisku un vispār pieņemtu saturu, mēs uzskatam, ka lielākoties šai Facebook koda daļai nav būtisku seku.

Kāda informācija tiek ievākta izmantojot sīkdatnes?

Mēs vēlamies uzsvērt, ka tāda veida personas dati, kas ļauj Tevi identificēt, netiek ievākti un visa iegūtā informācija tiek izmantota tikai pārvietošanās analīzes vajadzībām. Ar mūsu sīkdatņu datu palīdzību mēs ievācam sekošu informāciju:

 •     mājas lapu apmeklējošo lietotāju skaits;
 •     laiks, ko lietotājs pavada Mājas lapā;
 •     Mājas lapu apmeklējošo lietotāju skaits vienas lietošanas sesija laikā;
 •     atkārtoto/pirmreizējo apmeklētāju skaits;
 •     apmeklētāju dzimums un vecums;
 •     apmeklētāju vaļasprieki;
 •     kāda pārlūkprogramma tika izmantota, apmeklējot Mājas lapu, tās versija un valoda;
 •     atrašanās vieta, no kuras Mājas lapa ir apmeklēta;
 •     interneta pakalpojuma sniedzēja nosaukums;
 •     ierīce, kurā lapa tika apmeklēta (galddators, planšete vai mobilais telefons);
 •     veids, kā Mājas lapa tika sasniegta (tieši, ievadot interneta adresi pārlūkprogrammā, ar meklētājprogrammām (Google, Bing utt.), caur sociālajiem tīkliem  (Facebook, draugiem.lv utt.) izmantojot citas saites).

Kā kontrolēt sīkdatnes?

Tu vari pārvaldīt un/vai izdzēst sīkdatnes atbilstoši savām vēlmēm. Tu vari izdzēst visas sīkdatnes, kas glabājas Tavā datorā, un lielākoties visās pārlūkprogrammās ir iespējams izvēlēties nesaglabāt sīkdatnes. Lūdzam, ņemt vērā, ka atspējojot sīkdatnes, Tu vari zaudēt iespēju izmantot vairākus Mājas lapas elementus, kas ir nepieciešami, lai tā darbotos labāk. Papildus informāciju par sīkdatnēm – detalizētu, neatkarīgu informāciju par to kā atspējot sīkdatnes savā pārlūkprogrammā un kā dzēst sīkdatnes, kas jau atrodas tavā datorā – vari iegūt apmeklējot vietni www.aboutcookies.org. Lai Tavā mobilajā telefonā izdzēstu sīkfailus, Tev nepieciešams iepazīties ar sava mobilā telefona lietotāja pamācību.

Spēkā esamība un grozījumi

Šie sīkdatņu noteikumi ir spēkā no 2018.gada 25.maija. Ja šie sīkdatņu noteikumi tiks manīti, to atjaunotā versija tiks publicēta Mājas lapā. Sīkdatņu noteikumu grozījumi un pielikumi stājas spēkā, kad tie tiek publicēti mūsu Mājas lapā.

Sīkfailu saraksts

Statistics description

Sīkfaili Apraksts Veids Derīguma termiņš
gid Google Analytics

Application preferences

Sīkfaili Apraksts Veids Derīguma termiņš
sid Sesssion ID