„OXFORD“ – SPĒKS TAVĀS ROKĀS!

„Oxford“ – Eiropas līderis pierakstu burtnīcu un klažu ražošanā. Ražotājs piedāvā pierakstu klades un piezīmju grāmatas, kas ir kas vairāk par vārdu pierakstīšanu uz papīra. „Oxford“ produkti ideju un projektu īstenošanas rīki. Šis ir pirmais zīmols, kam 2016. gadā tika piešķirts ES ekomarķējums pārstrādātiem papīra izstrādājumiem. 100% OXFORD produktu tiek ražoti ar FSC® vai PEFC® sertificētu rakstāmpapīru.

Zīmols ir radījis unikālu papīru, kas ir nevainojami balts, zīdaini gluds un biezs, tāpēc, rakstot, tas neizsmērējas, neizspiežas otrā lapas pusē un neatstāj tintes traipus. Neatkarīgi no tā, kādu tintes pildspalvu izmantojat, OPTIK PAPER® papīrs izskatīsies nevainojami, un papīra baltums izcels jūsu pierakstus.

„Oxford“ lietotājiem sniedz iespēju arī brīvi dalīties savos pierakstos ar citiem. Ražotājs izstrādā jaunus produktus, pamatojoties uz atziņām, kas gūtas no patērētāju ikdienas dzīves. Tādējādi iespējams ieviest jaunus produktus, kuru pamatā ir lietotāju vajadzības un jaunākās inovācijas. Zīmols ir izstrādājis viedtālruņiem piemērotu aplikāciju „Scribzee®“, kas ar telefona kameras palīdzību ļauj skenēt pierakstus augstā izšķirtspējā un bez maksas tos glabāt drošajā „Oxford“ mākoņserverī. Visi saglabātie pieraksti būs vienmēr pieejami personīgajā profilā un tos būs iespējams rediģēt kā arī nosūtīt kā PDF vai cita formāta dokumentu. Jūs varat dalīties ar saviem pierakstiem ar citiem cilvēkiem, izmantojot e-pastu, īsziņas vai sociālos tīklus. „Scribzee®“ aplikācija ir lielisks papildu rīks skolēniem, studentiem un biznesa cilvēkiem. Vairāk par šo programmu varat uzzināt šeit.

„Oxford“ savu produktus pēc mērķa iedala 4 pozīcijās:

•Zinātnei – pierakstu klades un piezīmju grāmatas ir veidotas, ņemot vērā studentu specifiskās vajadzības.

•Personīgai lietošanai - pierakstu klades un piezīmju grāmatas ideju, domu un notikumu pierakstīšanai.

•Uzņēmējdarbībai - pierakstu klades un piezīmju grāmatas privātā biznesa un valsts sektora darbiniekiem.

•Vadītājiem - piezīmju grāmatas izstrādātad, lai apmierinātu vadītāju īpašās vajadzības.

Šo zīmolu novērtē patērētāji visā pasaulē. Katru sekundi pasaulē tiek pārdoti vismaz divi „Oxford“ produkti.

Visus šos „Oxford“ produktus atradīsiet Officeday piedāvājumā.