NOBO stikla tāfeles un to piederumi.

Augstas kvalitātes stikla tāfeles tiek novērtētas un atzītas par labākajām, pateicoties ārkārtīgi vieglai tintes tīrīšanai, izturībai pret skrāpējumiem un marķieru zīmēm. Unikālā rūdītā stikla virsma nodrošina ērtu lietošanu un izturību. Nobo stikla tāfeles ir stila apvienojums, apvienojot bezrāmja dizainu, dažādas krāsas un ārkārtīgi vienkāršu uzstādīšanas sistēmu. Brīnišķīgs papildinājums mūsdienīgai biroja videi. Stilīgā dizaina dēļ, Nobo stikla tāfeles tiek izmantotas klientiem piemērotā vidē, piemēram, konferenču uzņemšanas telpās. Tā būs lielisks papildinājums arī jūsu labiekārtotajām „mājas ofisā“.

Stikla tāfeļu kvalitāte.


Ja salīdzina „Nano“ tīrā tērauda, emaljas / keramikas un stikla virsmas, vislielākā nodilumizturība tiek piešķirta tieši stiklam, pateicoties rūdītā stikla unikālajām īpašībām, tā ir labākā tāfeļu virsma, kas nodrošina efektivitāti un izturību. Pamatojoties uz to, zīmols NOBO piedāvā 25 gadu garantiju stikla un emaljas virsmām un 15 gadu garantiju „Nano Clean“ tehnoloģinas  virsmām.

Izmērs un veids.

Platekrāna formāts.

Platekrāna formāts nodrošina plašu rakstīšanas virsmu. Platekrāna tāfeles formāts paredzēts tieši tādam nolūkam, kādam parasti izmanto tāfeles – plašai auditorijai un redzamībai. Maksimālais tāfeles izmantojums ir koncentrēts tāfeles vidusdaļā (2/3 no visas tāfeles, kurā 1/3 virsmas - no apakšas un augšas paliek neizmantotas)

Mazās stikla tāfeles 

Mūsu sortimentā mazākās stikla tāfeles jeb tā sauktās flīzes izmērs ir 30 cm x 30 cm. Mazo tāfeļu klāstā Nobo piedāvā darbvirsmas molbertu un stikla spilventiņu. Stilīgs dizains un sausās salvetes virsma padara mazo tāfeli par izcilu rīku piezīmju pierakstīšanai. Rakstiet, notīriet un sāciet no jauna.

Mobilās stikla tāfeles un statīvi

Mobilās stikla tāfeles ir lieliski risinājumi atvērta tipa darba vietām, daudzfunkcionālām vai konferenču telpām. Tās ir aprīkotas ar ritentiņiem, kas nodrošina ērtu pārvietošanos starp sanāksmju un citām telpām.

Baltās tāfeles molberti ar flipchart spilventiņiem ir ideāli piemēroti semināriem un mācību sesijām, kur var ātri uztvert un pārskatīt koncepcijas, idejas un domas.

Dizains

Stikla tāfeles dizains ir izstrādāts gadu gaitā, un tagad tām ir stilīgas un modernas iespējas, kas atbilst mūsdienu biroju, konferenču vietu un sanāksmju telpu interjera dizaina prasībām.

Stikla tāfeles ar elegantu un bezrāmju dizainu ir lieliska izvēle, ja izvēlaties augstāko kvalitāti, estētiku, kas piemērota mūsdienīgam birojam. Bezrāmja dizaina tāfeles akcentē telpas izjūtu jebkurā vietā un veicina radošumu.

Nobo stikla tāfeles ir pieejamas baltā, zilā, sarkanā un arī melnā krāsā.

Stikla tāfeļu piederumi.

Lai gan Nobo tāfeles jau ir aprīkotas ar pildspalvām un magnētiem, tām ir pieejami daudz papildus piederumi un aksesuāri, kas var uzlabot tāfeles lietošanu.

Marķieri.


Izmantojot pareizo marķieri, varat uzrakstīt skaidru, salasāmu, redzamu tekstu vai grafiku. Stikla virsmai piemērotie ķīmiskās tīrīšanas marķieri satur visas spilgtās krāsas un ir piepildīti ar augstākās kvalitātes tinti.

Magnēti. 

Īpaši noturīgi, stilīgi caurspīdīgi magnēti, kas piemēroti glītai un drošai atmiņu vai ziņojumu demonstrēšanai uz Nobo stikla tāfeles.


Tīrītājs un izsmidzināms tīrīšanas aerosols.

 Augstākās kvalitātes stikla tāfeles tīrītājs ar papildu salvetēm. Noņem tinti un netīrumus no stikla virsmas.

Tīrīšanas aerosols notīra netīrumus un traipus no tāfeles. Atjauno stikla virsmas sākotnējo izskatu. Ieteicams izmantot regulāri, lai tāfeles virsma vienmēr būtu tīra gatava darbam.

Lietošanas komplekts.

Ērts Nobo komplekts, kas satur visu nepieciešamo, lai efektīvi izmantotu Nobo stikla tāfeles. Komplektā ietilpst stikla tāfeles marķieri, tīrītājs, Nobo tīrīšanas putas, mikrošķiedras tīrīšanas lupatiņa un īpaši spēcīgi stikla tāfeļu magnēti.