Leitz TruSens gaisa attīrītāji – laipni lūgti tīrāka gaisa pasaulē!

Laikā, kad gaisa kvalitāte rada arvien lielākas bažas, gaisa tīrītāji kļūst par populāru ierīci gan mūsu mājās, gan birojos. Leitz TruSens gaisa tīrītāju ekskluzīvais dizains nodrošina netīrumu savākšanu un ļauj piepildīt telpu ar svaigu un tīru gaisu.

Leitz TruSens piedāvā trīs modeļus:
•Z-1000 mazām telpām līdz 23 m²,
•Z-2000 vidēja izmēra telpām līdz 35 m²;
•Z-3000 lielām telpām līdz 70 m²;


Šie gaisa tīrītāji ir aprīkoti ar standarta filtriem, kas garantē 360 grādu filtrēšanu, tādējādi savācot 99,97 % gaisā pārnēsāto alergēnu un vīrusu, tostarp H1N1 vīrusu, GOS gāzi un mikrodaļiņas. Tiem ir arī 4 tīrīšanas līmeņi: mazgājams priekšfiltrs, aktīvās ogles filtrs, HEPA filtrs un UV-C lampa. Gaisa tīrītājs ir ideāli piemērots parastai ikdienas gaisa tīrīšanai.


JAUNIE SPECIĀLIE FILTRI, KAS IR KĀ RADĪTI JŪSU VAJADZĪBĀM!
Leitz TruSens uzmanības centrā ir cilvēki ar īpašām alerģijām un veselības traucējumiem, tāpēc mēs piedāvājam trīs jaunus filtrus, kas vēl vairāk uzlabos gaisa kvalitāti.Alerģijas un gripas filtram ir izturīgs sieta priekšfiltrs, pretvīrusu HEPA filtrs un aktīvās ogles granulu slānis. Šim filtram ir pretvīrusu īpašības, kas palīdz deaktivēt gaisā pārnēsātos vīrusus, baktērijas un pelējuma sporas, kad tās nonāk saskarē ar šo filtru. Saskaroties ar UV-C gaismu, tiek iznīcinātas jebkādas šāda veida baktērijas, kas notvertas HEPA filtrā.                Smaržas un GOS filtrs ir īpaši izstrādāts ar lielu daudzumu oglekļa granulu (3 slāņi) un HEPA filtra cilindru. Oglekļa granulas palīdz novērst ikdienas ēdiena gatavošanas un tīrīšanas smakas un ļoti ātri samazina noteiktus GOS.


Mājdzīvnieku filtram ir jauns un uzlabots mazgājamais priekšfiltrs, kas nodrošina pirmo aizsardzību pret lielākām daļiņām, tostarp mājdzīvnieku blaugznām un spalvām. Šis materiāls ir izstrādāts tā, lai gaisa plūsma netiktu ierobežota pat tad, kad tas kļūst netīrs, un palīdz pagarināt pārējo filtru kalpošanas laiku.

Radiet sev vispiemērotāko gaisa tīrīšanas risinājumu ar labākajiem Leitz TruSens filtriem, kas atbilst tieši jūsu vajadzībām. Izvēlieties savu Leitz TruSens gaisa tīrītāju un filtru šeit