LEITZ TruSens ™ gaisa attīrītājs ar 360 grādu DuPont HEPA filtru un UV sterilizāciju. Ierīce ir paredzēts nelielām telpām un ir lieliski piemērota mikroskopisko daļiņu likvidēšanai, kas var izraisīt alerģiju vai siena drudzi. Gaiss tiks attīrīts arī no vīrusiem un baktērijām, kas ir gaisā - putekļi, GOS (gaistošie organiskie savienojumi), gāze, mājdzīvnieku blaugznas un dūmi.

360 ° DuPont ™ filtrs un UV lampa

360 ° DuPont ™ HEPA filtrs no visām pusēm aptver piesārņotājus un GOS (gaistošos organiskos savienojumus), gāzes / smakas. UV gaisma iznīcina mikrobus un baktērijas, kas var iekļūt filtrā.

Automātisks nakts režīms ar gaisa kvalitātes indikatoru

Integrētais gaismas aplis vizuāli brīdina par labu, vidēju vai sliktu gaisa kvalitāti. Nakts režīma laikā tiek izslēgtas gaismas funkcijas un tās netraucē mierīgu miegu.

“Pure Direct” tehnoloģija

Šī tehnoloģina ļauj izmantot vienlaicīgi divas gaisa plūsmas, lai vienmērīgi sadalītu un izplatītu gaisu telpā.

“Sensor Pod” gaisa kvalitātes tālvadības sensors

“Sensor Pod” tālvadības sensors atrodas tālu no gaisa attīrītāja, un tas uzrauga gaisa kvalitāti visā telpā un optimizē tīra gaisa padevi visā telpā. Automātiski pielāgo ventilatora ātrumu, pamatojoties uz Sensor Pod gaisa kvalitātes rādījumiem.

Viegli pārnēsājams

Gaisa attīrītāju ir viegli pārnēsāt, pateicoties gludajam, integrētajam rokturim. Tāpēc to var izmantot pārmaiņus dažādās telpās.

Par tīru un svaigu gaisu mājās!

Pasūtiet jau tūlīt - LEITZ TruSens ™ gaisa attīrītāju šeit.