Officeday rīkotajā konkursā LABĀKĀ KOMANDA 2022 uzvar "LŪSIJAS UN VIŅI"!

Jau otro gadu pēc kārtas tika rīkots konkurss uzņēmumiem "LABĀKĀ KOMANDA", kurā šogad reģistrējās 117 komandas no dažādiem Latvijas uzņēmumiem. 2022. gada konkursa tēma bija SUPERVAROŅI, tāpēc aicinājām komandas demonstrēt savas superspējas, kas atvieglo ikdienas darba uzdevumus.

Komandas, kas šogad piedalījās, bija ārkārtīgi aktīvas, radošas un ar entuziasmu izpildīja uzdevumus, kas nebija obligāti, bet deva iespēju nopelnīt papildus punktus un aizvest tos līdz finālam. Finālā par 1. vietu un galveno balvu - degustācijas vakariņām ar šefpavāru GASTRO STUDIJĀ cīnījās 8 komandas!


APSVEICAM komandu LŪSIJAS UN VIŅI ar 1.vietu un iegūto LABĀKĀS KOMANDAS 2022 titulu! 
 2.vieta -  MOBILIE CIRKUĻI
 3.vieta - ATPŪTA LUDZĀ
 4.vieta -  LIDL HR SQUAD
 5.vieta -  Ai PRODUCTION 
 6.vieta - KOMANDA 505
 7.vieta - CRYSTAL ROSE
 8.vieta - TRONEN TEAM
- Officeday Simpātiju balvu ieguva – LIDL HR SQUAD
- Baibas Sipenieces-Gavares balvu ieguva – TRONEN TEAM


24. novembrī, fināla pasākumā, kas notika izklaides un sporta centrā O'LEARYS, komandām bija jāveic 3 uzdevumi: jāiepazīstina ar sevi, jānodemonstrē komandas sauklis, jāizveido savas komandas supervaroņa tēls no piedāvātajiem rīkiem, jāatbild uz žūrijas jautājumiem. Pasākumu vadīja atraktīvais MĀRIS GRIGALIS.

Katru uzdevumu pēc īpašiem kritērijiem vērtēja žūrija 4 locekļu sastāvā - "Officeday Latvia" vadītājs Indriķis Auziņš, "TV personība, Radio STAR FM rīta programmas “Zoopasta” vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare, O'LEARYS vadītājs un mārketinga vadītājs Renārs Poļipins un žurnālists un raidījuma “Aizliegtais paņēmiens” autors un vadītājs, kā arī ‘’Bojāra spēles’’ ideju un spēļu autors Guntis Bojārs.