Kārtridžu uzpilde

OFFICEDAY piedāvā lāzerprinteru un kopētāju oriģinālo kārtridžu jeb toneru kasešu uzpildes servisu. Apkalpojam klientus Rīgas reģionā, Baložos, Ķekavā, Titurgā, nodrošinot 24h uzpildi un piegādi līdz Jūsu birojam. Tādējādi ērti saņemsiet kā kancelejas preces tā uzpildītos kārtridžus jeb tonera kasetes.


Lāzerprintera, tintes un lielu daļu kopētāju kārtridžus jeb tonera kasetes ir iespējams uzpildīt un lietot atkārtoti. Izvēloties uzpildes servisu automātiski atkritīs galvassāpes par tukšo kārtridžu jeb toneru kasešu utilizēšanu. OFFICEDAY nodrošina kārtridžu jeb toneru kasešu uzpildi sekojošiem ražotāju zīmoliem: Canon, Brother, HP, Samsung, Kyocera, Epson, Dell, Lexmark, Minolta, OKI.


Orģinālo kārtridžu jeb toneru kasešu uzpilde - šos kātridžus izgatavo printeru ražotāji, bet uzpilda OFFICEDAY. Kvalitāte ir augstāka kā ekvivalentā jeb alternatīvā kārtridža, bet zemāka kā oriģinālā. Visbiežāk izmaksas ir zemākas vai vienādas ar ekvivalento jeb alternatīvo kārtridžu izmaksām un krietni zemākas kā oriģinālo kārtridžu izmaksas. Uzpildot oriģinālos kārtridžus printera garantijas periodā, tā tiek zaudēta.


Piemērs: Jums ir jauns printeris ar orģinālo kārtridžu jeb tonera kaseti, kura ir beigusies, izdrukas nepieciešamas ikdienas vajadzībām birojā un nav nepieciešama ļoti augsta izdruku izšķirtspēja. Jūs veicat uzpildes pieteikumu OFFICEDAY klientu apkalpošanas centrā rakstot order@officeday.lv vai zvanot +371 67 03 22 22 un saņemsiet uzpildītu oriģinālo kārtridžu 24h laikā no pasūtīšanas brīža. 


OFFICEDAY nodrošina uzpildītajiem kārtridžiem garantiju :


•12 mēneši no uzpildes brīža


•Nekvalitatīva druka pie vairāk kā 30% uzpildīta tonera/kārtridža


•Garantija neattiecas uz mehāniskiem bojājumiem (nomests zemā utml.), OPC/cilindra bojājums, nepareiza uzglabāšana


Pieteikt kārtridžu jeb toneru kasešu uzpildi: 


Telefons: +371 67 03 22 22


E-pasts: order@officeday.lv