KĀ VEIKT PASŪTĪJUMU?

 

 E-veikalā 

 
Pastāvīgi atjaunināta elektroniskā biroja apgādes sistēma kur Jūs varēsiet iegādāties visu birojam nepieciešamo, kā arī saņemsiet iespēju efektīvi kontrolēt uzņēmuma izmaksas un sekot līdzi savu pirkumu statistikai un preču piegādēm. Iepērcies jau tagad www.officeday.lv

 

Pa telefonu 

Izvēlieties preces no preču kataloga un zvaniet Officeday jaukajām klientu apkalpošanas meitenēm.  Jums laipni atbildēs uz visiem jautājumiem un palīdzēs noformēt preču pasūtījumu. Izvēlies, zvani un iepērcies jau tagad 
 67032220 vai 67032222! 

Pasūtīt preces birojam iespējams darba dienās no  08:30 – 17:00, bet pasūtījumu apstrāde, komplektēšana un piegāde tiks veikta darba dienās, darba laikā no 08:30 – 17:30.

 

E-pastā

Izvēlies preces no preču kataloga aizpildiet pasūtījuma formu un sūtiet uz e-pastu order@officeday.lv. Pasūtījumus uz e-pastu iespējams sūtīt jebkurā laikā. Pasūtījumu apstrāde, komplektēšana un piegāde tiks veikta darba dienās, darba laikā no 08:30 – 17:30.

 

 


Norēķini

·         Ar bankas pārskaitījumu

·         Ar kredītkarti vai skaidru naudu (Officeday veikalā „Nandu”, Venspils)

·         Atliktais maksājums (noslēdzot sadarbības līgumu ar Officeday)

 

*Par iespējam noslēgt sadarbības līgumu lūdzam sazināties ar Jūsu klientu apkalpošanas vadītāju vai zvanot 67032222.

*Visas cenas Officeday interneta veikalā un preču katalogā uzrādītas ar PVN.

*Kļūstot par Officeday klientu Jūs saņemat iespēju iegādāties preces par pastāvīgā klienta cenu.

 

Garantijas

 

Precēm tiek nodrošināta garantija, atbilstoši ražotāja noteiktajām garantijām un LR likumdošanai, ka arī pēcgarantijas apkalpošana.

 

Preču atgriešana

 

Ja prece, kada iemesla dēļ, neatbilst Jūsu vajadzībām to iespējams aizstāt ar citu vai atgriezt atpakaļ piecu darba dienu laikā no saņemšanas brīža.

Atgriežot preces tās nevar būt lietotas un preču iepakojums nedrīkst būt bojāts. Uzzināt vairāk..