Izpaud savas domas ar „Post-It®“ līmlapiņām.

„Post-It®“ ir labi zināms zīmols, kas pieder starptautiskam uzņēmumam „3M“. Tā produkcija tiek pārdota vairāk nekā 100 valstīs un piedāvājumā ir pāri par 1000 „Post-It®“ produktu. „Post-It®“ līmlapiņas iecienītas ne tikai birojos, bet arī ikdienā, kad jāsastāda darāmo darbu un iepirkumu saraksts vai vienkārši jāuzraksta savas domas.

Vai zināt „Post-It®“ līmlapiņu vēsturi?

„Post-It®” līmlapiņas tika radītas vairāk nekā 40 gadus atpakaļ. Tolaik viens no „3M” darbiniekiem - Spensers Silverss vēlējās radīt ļoti lipīgu līmi, bet tā vietā atklāja līmi, kas saglabā lipīgumu un ir noņemama, ļaujot sastiprinātajām virsmām viegli atlīmēties. Viņš prezentēja savu izgudrojumu kolēģiem, lai tie izdomātu ideju, kur šo līmi izmantot. Par S. Silversa izgudrojumu dzirdēja Ārts Fraijs, kuram radās doma par līmlapiņām. Viņš to vēlējās tās izmantot savai grāmatai kā grāmatzīmes, kas pieliptu pie papīra, nebojājot lappusi.

To nu jau simboliskā kanāriju dzeltenā krāsa tika izvēlēta nejauši — blakus laboratorijai bija lieks tikai dzeltenais papīrs. Kad viņi konstatēja, ka paši rakstīja uz jaunajām zīmītēm, lai sazinātos birojā, viņi saprata idejas pilno potenciālu. „3M” sākotnēji palaida produktu ar nosaukumu „Press 'n Peel”, kas nesaņēma daudz uzmanības. Tomēr pāris gadus vēlāk pēc tam, kad veiksmīgi iepazīstināja un pārbaudīja līmlapiņas Boisā, to pārdēvēja tagad populārajā nosaukumā – „Post-It®”.

Atbildīga pieeja pret vidi.

„3M“ domā par vidi un izmanto izejvielas tikai no sertificētiem, atjaunojamiem un atbildīgi pārvaldītiem mežiem. Tāpēc visas „Post-It®“ līmlapiņas var pārstrādāt. Uzņēmums ir daļa no Meža sertifikācijas apstiprināšanas programmas (PEFC), kas ir pasaules mēroga ilgtspējīgas mežu apsaimniekošanas sertifikācijas shēma. Tas nozīmē, ka produkts ar PEFC marķējumu ir izgatavots no vismaz 70 % sertificēta materiāla.

Katrs izcils cilvēka sasniegums sākas ar ideju un katra ideja sākas ar „Post-It“.

Nebaidieties eksperimentēt un raudzīties uz līmlapiņām radoši. Lietojuma iespējas ir neskaitāmas: sākot no ideju pierakstiem līdz jūsu kolēģa galda aplīmēšanai ar daudzām lapiņām.
„Post-It®“ palīdzēs jūsu idejai nepazust, tādēļ plānojiet, organizējiet un sazinieties ar krāsainajām līmlapiņām!