Galvenā Officeday grupa

Preces, kas var jūs interesēt:


Kārtridžu meklēšana

Saņemt jaunumus!

 Lejuplādēt pasūtījuma formu

 

  

Officeday darbība ir virzīta uz mērķi piedāvāt lielāko biroja produktu klāstu Baltijas valstīs, ātru preču un pakalpojumu piegādi, integrētus biroja apgādes risinājumus un uzmanību katram klientam. Katru dienu mēs strādājam, lai ar darbiem pamatotu savu līdera statusu, mūsu mērķis ir saglabāt pašreizējos sasniegumus un meklēt arvien jaunus veidus, lai apmierinātu mūsu klientu vajadzības, būtu uzmanīgs un uzticams partneris nodrošinot augstas kvalitātes biroja apgādes risinājumus.

Mūsu vīzija: Biroja apgādes pakalpojumu etalons.

Mūsu misija: Būt inovatīvam biroja apgādes pakalpojumu līderim, ar kuru ir viegli un efektīvi sadarboties.

 

Mūsu vērtības
 
Profesionālisms - mūsu mērķis ir maksimāli palielināt kompetences, kas nepieciešamas, lai veiktu darbu profesionāli.

Inovācijas -
mēs piedāvājam gan pakalpojumus, gan produktus, kā arī jaunus risinājumus, lai palīdzētu jums strādāt efektīvāk.

Draudzīgumsgan uzņēmuma iekšienē, gan ārpusē, pamatots cieņā un savstarpējā sapratnē.

Uzticamība mēs rūpīgi sekojam, lai visas saistības ar klientiem, partneriem un kolēģiem tiek izpildītas laicīgi un kvalitatīvi.

Dinamiskums - pastāvīgi tiecamies būt dažus soļus priekšā tirgus tendencēm, kritiski izvērtējot pašreizējo stāvokli, savu personīgo rīcību, meklējot ātrus un efektīvus veidus kā uzlabot un pilnveidot esošo situāciju.
 

Mūsu vēsture 

2016. gadsOfficeday pārceļas uz jaunām biroja un noliktavas telpām, līdz ar to faktiskā un juridiskā adrese tiek mainīta - Liepu aleja 4, Rāmava, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111.

Tiek pārsertificēta kvalitātes vadības sistēma, kura ir auditēta un atzīta par atbilstošu ISO 9001:2008 standarta prasībām.

2015. gads – Officeday pievienojas Sanitex grupai.

2014. gads – Officeday Starptautiskā biroja preču izstāde "Biroja Māksla" tiek nominēta Latvijas pasākumu producentu asociācijas gada balvai, kā "Labākais mazais publiskais pasākums".

2013. gads - Officeday pirmo reizi organizē konkursu „Biroja administratore” Baltijas līmenī, nosakot labāko biroja administratori katrā no Baltijas valstīm.

Veiksmīgi attīstījies Officeday veikals „Nandu”, Venspilī.

2012. gads – Officeday kļūst par Eiropas lielākā biroja preču apgādes uzņēmuma Lyreco stratēģisko partneri.

Officeday paplašina pakalpojumu klāstu, piedāvājot kafijas aparātu nomu un kļūstot par „Melnā kafija” oficiālo dīleri Latvijā.

2011. gads – Officeday grupas uzņēmumos ievieš jaunu, vienotu elektronisko biroja aprūpes, noliktavas un finanšu norēķinu sistēmu.

Darbu uzsāk atjaunots un uzlabots Officeday biroja preču interneta veikals.
 
2010. gads – tiek izveidota centralizēta Baltijas biroja preču noliktava Rīgā, no kuras tiek veiktas preču piegādes uz Igauniju un Lietuvu.
 
2008. gads – grupas uzņēmumi iegūst vienotu nosaukumu „Officeday”. Tiek mainīts uzņēmuma logotips un ieviesta vienota korporatīvā identitāte visiem biroja preču tirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Officeday pirmo reizi organizē Starptautisku biroja preču izstādi, kurā piedalās Officeday partneri -  pasaules vadošie biroja preču ražotāji. Izstāde notiek katru gadu vienā no Baltijas valstīm.
 
2004. gads - Lietuvā darbību uzsāk meitas uzņēmums AN Office UAB.
 
2003. gads – SIA Aigas Nams kļūst par pirmo biroja preču apgādes uzņēmumu Latvijā, kurš iegūst  starptautisko kvalitātes sertifikātu ISO 9001, kas palīdzēja sakārtot uzņēmuma iekšējos procesus, kā arī paaugstināt klientu apkalpošanas kvalitāti.

Igaunijā savu darbību uzsāk meitas uzņēmums AN Office OÜ.
 
2000. gads – Pirmo reizi Latvijā uzsāk darbu SIA Aigas Nams interneta veikals, kurā iespējams pasūtīt un iegādāties visdažādākās biroja preces.
 
1999. gads – SIA Aigas Nams izdod pirmo drukāto biroja preču katalogu. Sākot no šā brīža reizi gadā tiek izdots jauns biroja preču katalogs.

SIA Aigas nams saņem balvu kā labākā IT kompānija – debitants.

1995. gads - tiek nodibināts uzņēmums Aigas Nams, kurš uzsāk savu darbību kā kancelejas preču vairumtirgotājs, muzumtirgotājs un piegādātājs. Uzņēmumam attīstoties, pamazām tiek paplašināts preču sortiments, meklēti ražotāji, tiešie preču piegādātāji ārzemēs un slēgti sadarbības līgumi. Tas deva iespēju pārstāvēt tādas preču zīmes kā : ESSELTE, PILOT, Fellowes, CITIZEN, Henkel, Navigotor, 3M, Colop, DAHLE, HP, Apli, AURORA, STAEDTLER, Schneider u.c.