Bi-Office – antimikrobiāls aprīkojums iestādēm

Visu gadu esam novēlējuši cits citam pašu svarīgāko – veselību! Mainoties vērtībām, mainās arī mūsu attieksme pret darba vidi. Personīgajām darba un koplietošanas telpām piemērojami arvien augstāki standarti. Mēs vēlamies turpināt strādāt ar kolēģiem un biznesa partneriem un gādāt par to, ka mūsu pašu un viņu veselībai netiek nodarīts kaitējums. Tādēļ Officeday iepazīstina ar tirgus jaunumiem – antimikrobiālu prezentāciju un konferenču aprīkojumu drošai informācijas apmaiņai starp darbiniekiem un partneriem.


Bi-Silque ir viens no pasaulē vadošajiem konferenču aprīkojuma ražotājiem, kurš savos populārākajos Bi-Office zīmola produktos ir iekļāvis modernākās Lielbritānijā izstrādātās BioCote® tehnoloģijas. Rezultātā izstrādāti prezentāciju un konferenču produkti (baltie magnētiskie un ziņojumu dēļi un piederumi), kuru aizsargvirsma 2 stundu laikā iznīcina 99,99 procentus baktēriju, kā arī citu mikroorganismu, piemēram, pelējumu, sēnītes un pat vīrusus.


Šis papildu aizsardzības slānis ļauj Bi-Office produktu lietotājiem justies pārliecinātiem, ka viņu darba rīks ir higiēniski tīrs. Izvēloties šo inovatīvo un drosmīgo produktu, daudzas tirgus nozares, piemēram, zobārstniecības iestādes, slimnīcas, skolas, bērnudārzi un restorāni, var izpildīt visas higiēnas prasības, samazinot savstarpējas piesārņošanas risku.Bi-Office – moderni risinājumi dažādām vajadzībām

Bi-Office zīmols dibināts 1998. gadā kā daļa no Bi-Silque grupas un strādā ar tādiem jautājumiem kā kvalitātes uzlabošana, daudzpusība un funkcionalitāte.

Bi-Office piedāvā dažādus produktus gan uzņēmumiem, gan mājas birojiem. Katru gadu tiek izstrādāti inovatīvi risinājumi komunikācijas stratēģijām un nodrošināta vizuālās komunikācijas aparatūra.

BioCote® antimikrobiālo tehnoloģiju iekļaušana Bi-Office komunikācijas risinājumu klāstā ir devusi izcilus rezultātus dažādās nozarēs, kur higiēnas prasību ievērošana ir obligāta.

 

Bi-Silque – no ģimenes uzņēmuma līdz pasaules līderim

Bi-silque tika dibināts 1979. gadā, pateicoties vienas ģimenes aizrautīgajiem centieniem atrast jaunus un inovatīvus dabiskā korķa pielietojumus gan mājās, gan birojā. Šī radošā pieeja kopā ar vēlmi nodrošināt patiesu vērtību radīja unikālu dizaina un funkcionalitātes apvienojumu, kas ir acīmredzams ikvienā Bi-silque produktā. 

Šobrīd Bi-silque ir vizuālās komunikācijas produktu ražošanas un izplatīšanas līderis. Uzņēmuma Eiropas ražošanas centrs un globālais galvenais birojs atrodas Portugālē, kur uzņēmums ražo un eksportē plašu sortimentu ar Bi-Office, Bi-Bright un MasterVision zīmolu precēm uz vairāk nekā 80 valstīm 5 kontinentos.

Bi-silque lepojas ar to, ka piešķir produktiem patiesu vērtību:

• neatlaidīga tiekšanās uz inovācijām; 

• ieguldījumi automatizācijā un vertikālā integrācijā; 

• labākais nozares produktu sortiments un pieredzējusi vadība; 

• ilgtspējīgu procesu un produktu līderis; 

• globāls pārdošanas atbalsts un elastīga piegādes ķēde.


Bi-Office antimikrobiālo produktu klāsts ir atrodams šeit.