OFFICEDAY - the leading office, school products and services supplier in the Baltic. From 2015 OFFICEDAY is a part of SANITEX group. OFFICEDAY has been operating for almost 20 years, but the main goal from the start was to ensure products and services that goes in the line with the needs of our customers. At OFFICEDAY you will find not only everyday stationery products, but also everything you need for modern office.

The Vision - Become recognized as a leading and active partner in business products and services in all operating markets .

The Mission -  Work made easy for all of the customers by anticipating and fulfilling expectations better than anyone on the market through continuous improvements in product and service offering.


Officeday iegūst prestižo balvu - EOPA (European Office Products Awards ) 2018 “Gada pārdevējs ar pārdošanas apjomu zem 100 miljoniem eiro”. Darbu uzsāk atjaunots un uzlabots Officeday biroja preču interneta veikals.


Officeday uzlabo savu vizuālo identitāti veicot rebrendingu Baltijas mērogā.


Officeday pārceļas uz jaunām biroja un noliktavas telpām, līdz ar to faktiskā un juridiskā adrese tiek mainīta - Liepu aleja 4, Rāmava, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111.Tiek pārsertificēta kvalitātes vadības sistēma, kura ir auditēta un atzīta par atbilstošu ISO 9001:2008 standarta prasībām. 


Officeday pievienojas Sanitex grupai.


Officeday Starptautiskā biroja preču izstāde "Biroja Māksla" tiek nominēta Latvijas pasākumu producentu asociācijas gada balvai, kā "Labākais mazais publiskais pasākums". 


Officeday pirmo reizi organizē konkursu „Labākā biroja administratore” Baltijas līmenī, nosakot labāko biroja administratori katrā no Baltijas valstīm. 


Officeday kļūst par Eiropas lielākā biroja preču apgādes uzņēmuma Lyreco stratēģisko partneri. Officeday paplašina pakalpojumu klāstu, piedāvājot kafijas aparātu nomu un kļūstot par „Melnā kafija” oficiālo dīleri Latvijā.


Officeday grupas uzņēmumos ievieš jaunu, vienotu elektronisko biroja aprūpes, noliktavas un finanšu norēķinu sistēmu. Darbu uzsāk atjaunots un uzlabots Officeday biroja preču interneta veikals.


Tiek izveidota centralizēta Baltijas biroja preču noliktava Rīgā, no kuras tiek veiktas preču piegādes uz Igauniju un Lietuvu.


Grupas uzņēmumi iegūst vienotu nosaukumu „Officeday”. Tiek mainīts uzņēmuma logotips un ieviesta vienota korporatīvā identitāte visiem biroja preču tirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.


Lietuvā darbību uzsāk meitas uzņēmums AN Office UAB.


SIA Aigas Nams kļūst par pirmo biroja preču apgādes uzņēmumu Latvijā, kurš iegūst  starptautisko kvalitātes sertifikātu ISO 9001, kas palīdzēja sakārtot uzņēmuma iekšējos procesus, kā arī paaugstināt klientu apkalpošanas kvalitāti.


Pirmo reizi Latvijā uzsāk darbu SIA Aigas Nams interneta veikals, kurā iespējams pasūtīt un iegādāties visdažādākās biroja preces.


Tiek nodibināts uzņēmums Aigas Nams, kurš uzsāk savu darbību kā kancelejas preču vairumtirgotājs, muzumtirgotājs un piegādātājs. Uzņēmumam attīstoties, pamazām tiek paplašināts preču sortiments, meklēti ražotāji, tiešie preču piegādātāji ārzemēs un slēgti sadarbības līgumi. Tas deva iespēju pārstāvēt tādas preču zīmes kā : ESSELTE, PILOT, Fellowes, CITIZEN, Henkel, Navigotor, 3M, Colop, DAHLE, HP, Apli, AURORA, STAEDTLER, Schneider u.c


Produkti, pakalpojumi un risinājumi


 

 • Biroja preces
 • Smart tehnoloģijas
 • Pārtika un dzērieni
 • Biznesa dāvanas
 • Reklāmas apdruka
 • Kafijas un uzkodu “vending” automātu noma
 • Printeru noma
 • Darba drošības aprīkojums
 • Skolas preces
 • Daudz citu preču


Mes varam sevi saukt par novatoriem, jo piedāvājam ne tikai modernas biroja preces, bet arī plašu pakalpojumu klāstu – printeru nomu, kafijas, uzkodu automātu nomu, kanferenču aprīkojumu. Piedāvājumā ir arī daudz citi pakalpojumi, kuri konstanti tiek pilnveidoti un attīstīti.


Officeday ieguvis prestižo EOPA 2018 balvu (European Office Products Awards 2018) “Gada pārdevējs ar pārdošanas apjomu zem 100 miljoniem eiro”. Pirmo reizi vēsturē šāda balva tiek piešķirta Baltijas uzņēmumam.


 

 • 20 000 aktīvi klienti Baltijā.
 • Katru darba dienu tiek nodrošināta 24 stundu piegāde Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.
 • Preces variet pasūtīt internetveikalā www.officeday.lv vai pa e-pastu order@officeday.lv, vai pa telefonu  +371 67 03 22 22. Pasūtījumi tiek pieņemti katru darba dienu no plkst. 8:30-17:30.


2013. gadā OFFICEDAY noslēdza stratēģisku aliansi ar nozares līderi LYRECO - pasaules mēroga preču un risinājumu izplatītāju. Tas ir mūsu gods un lepnums, būt par vienīgo LYRECO  stratēģisko partneri Baltijā.


 • Vairāk kā 50 pasaules mērogā atzīti zīmoli
 • Mūsu preces nāk no visas pasaules - kalkulatori no Japānas, lodīšu pildspalvas no Vācijas, Portugāles papīrs. Partneru sadaļu varat atrast partneru sarakstā.
 • Aktīva iepirkumu komanda piedalās izstādēs, rūpnīcās, kur var novērot produktu ražošanas procesus, lai sniegtu saviem klientiem tikai visnovatoriskākos biroja produktu risinājumus.


OFFICEDAY ir labi zināms, ne tikai biznesa segmentā. Visu gadu mēs rūpējamies, lai studenti un skolēnu vecāki būtu nodrošināti ar dažāda veida kancelejas precēm. Pie mums atradīsiet inovatīvus, modernus, ergonomiskus un specializētus produktus skolai, radošām nodarbēm un izglītojošām aktivitātēm.


Pirmās nepieciešamības kancelejas preces atradīsiet Latvijas, Lietuvas un Igaunijas PROMO Cash&Carry veikalos, kuri piedāvā arī plašu pārtikas un dzērienu klāstu.