Galvenā Ergonomiski produkti biroja komfortam!

Preces, kas var jūs interesēt:


Kārtridžu meklēšana

Saņemt jaunumus!

 Lejuplādēt pasūtījuma formu

 

KOMFORTABLS UN VESELĪGS DARBS BIROJĀ


Officeday piedāvā FELLOWES ražotu speciālo biroja aprīkojumu, kas ļauj organizēt darba procesu atbilstoši augstākajiem mūsdienu drošības un komforta standartiem. Šie ergonomiskie aksesuāri izgatavoti, maksimāli ievērojot anatomiskās cilvēka īpašības. Tāda pieeja ļauj efektīvi risināt muguras sāpju, sprandas sēpju un noguruma problēmas, ko darbinieks iegūst darba dienas laikā, ja nepareizi sēž krēslā.

 

Strādājot birojā, mēs pavadām daudz laika pie datora vai sēžot aiz darba galda. Nav brīnums, kāpēc 96% Eiropas iedzīvotāju uzskata, kā pareiza darba vides organizēšana pozitīvi ietekmē darba procesu. Tas, kā jūs sēžat un organizējat savu darba galdu, aizsargā jūs no stresa, rada komfortu un palielina darba produktivitāti. Ergonomikas prasību ievērošana un komforts darbā noteikti palīdzēs pārvērst biroju par tādu vietu, kur ir patīkami atrasties. Ja birojs ir ērts, tas kļūst darbiniekiem par otrām mājām, kur viņi nāks ar prieku.

 

Ir četras zonas, kurām jāpievērš īpaša uzmanība, organizējot savu darba vietu:

  • 1.zona: mugura un kājas
  • 2.zona: plaukstu locītavas
  • 3.zona: kakls, pleci
  • 4.zona: darba telpu organizēšana

 

 

 

OFFICEDAY PIEDĀVĀ PRODUKTUS KATRAI NO KRITISKAJĀM ĶERMEŅA ZONĀM

MUGURA UN KĀJAS

43% eiropiešu cieš no sāpēm jostasvietā, jo viņu darba vieta nav atbilstoši sakārtota. Sāpes un diskomforts rodas tad, kad mugura krēslā ir nedabiski izliekta, bet kājas izvietotas nepareizi.
Atrisināt šo problēmu palīdzēs Fellowes muguras un kāju atbalsti. Muguras atbalsts nodrošinās mugurkaula dabisku izliekumu, bet kāju paliktnis  augšstilbu pareizu pozīciju – paralēli grīdai.  Muguras un kāju atbalstu kombinācija palīdzes noņemt muskuļu spriedzi, kā arī novērst diskomfortu un sāpēs jostasvietā.

PLAUKSTU LOCĪTAVAS

Katrs piektais Eiropas iedzīvotājs cieš no sāpēm plaukstu locītavās un apakšdelmos, kas cieši saistītas ar sliktu darbvietas organizēšanu. Nepareiza roku pozīcija, lietojot klaviatūru un peli, var nopietni traumēt plaukstu, plaukstas locītavu un apakšdelmu. Visizplatītākā slimība biroju darbinieku vidū ir karpālā kanāla sindroms.
Atrisināt problēmu palīdzēs peles paliktņi ar gēla vai silikona ieliktņiem. Tie palīdz mazināt slodzi uz centrālo plaukstas nervu un novērst karpālā kanāla sindroma attīstīšanos.

KAKLS, PLECI

Trešdaļa eiropiešu cieš no sāpēm kakla un plecu rajonā. Ja, strādājot ar datoru vai dokumentiem, jums nākas noliekt muguru, kaklu un plecus, rodas paaugstinātā slodze un muskuļu sasprindzinājums. Tas izraisa sāpes un diskomfortu mugurā, kaklā un plecos.
Risināt šo problēmu palīdzēs dokumentu turētāji, kā arī portatīvo datoru un monitoru paliktņi. Pateicoties monitoru paliktņiem, samazinās slodze uz pleciem, kaklu un acīm - tie nodrošina pareizo ekrāna izvietojumu attiecībā uz acīm (acs līmenī vai nedaudz zemāk). Dokumentu turētāji palīdz izvietot dokumentus zem pareiza leņķa un atbilstošā augstumā, samazinot acs pārslodzi.

DARBA TELPU ORGANIZĒŠANA

Darba vietas tīrība. Ikdienā lietojot klaviatūru tā var viegli kļūt par māju kaitīgiem mikrobiem un baktērijām, it īpaši, ja ir ieradums ēst pie darba galda.  Atrisināt šo problēmu palīdz biroja tehnikas tīrīšanas līdzekļi. Lai uzturētu veselīgu un profesionālu atmosfēru darba vietā, ļoti svarīgi regulāri sakārtot un tīrīt darba virsmas un iekārtas.
Temperatūra. Izmantojiet kāju vai mugura atbalstus ar temperatūras kontroli, kas palīdzēs pielāgoties apstākļiem jūsu darba vietā.
Biroja gaisa kvalitāte. Izmantojiet gaisa attīrītāju, lai izvairītos no alergēniem un piesārņojumiem jūsu darba vietā.

* Vairāk ergonomisko produktu meklējiet šeit: