Galvenā Eko produkti

Preces, kas var jūs interesēt:


Kārtridžu meklēšana

Saņemt jaunumus!

 Lejuplādēt pasūtījuma formu

 

Officeday vides stratēģijas pamatā uzmanību tiek koncentrēta uz trīs galvenajām jomām: produkti, atkritumu pārstrāde un pašpatēriņš. Aicinām arī Jūs pievienoties Officeday grupai atbildīgā attieksmē pret vidi, vēršot savus centienus uz tām jomām, kurās mēs varam radīt vislielāko pozitīvo ietekmi. Pēdējos gados arvien lielāku uzmanību pievēršam produktu sortimentam pakāpeniski arvien vairāk palielinot videi draudzīgu produktu klāstu.

Ilgtspējīgu biroja produktu iepirkumu politika ir viens no uzņēmuma vides stratēģijas pamatiem, kas apliecina mūsu apņemšanos būt par atbildīgu un videi draudzīgu uzņēmumu. Paralēli pastiprinām centienus samazināt un optimizēt iepakojuma daudzumu savā preču piegādes ķēdē, līdz ar to samazinot atkritumu daudzumu un izlietoto resursu apjomu. Esam noslēguši līgumu par izlietotā iepakojuma apsaimniekošanu ar Latvijas Zaļo punktu un saņēmuši preču zīmes lietošanas licenci.Jau pašlaik vairāk kā 10% no Officeday piedāvāto produktu sortimenta ir produkti, kuri saņēmuši videi draudzīgu produktu apzīmējumu. Šajā kategorijā ietilpst produkti, kuru ražošanā  tiek taupītas izejvielas un enerģijas resursi, kā arī produkti vai to iepakojums ir no pārstrādāta vai pārstrādājama materiāla. Papīra izstrādājumi, kas ražoti no FSC sertificētos, atbildīgi apsaimniekotos mežos iegūtas koksnes, pārstrādātas un atkārtoti uzpildāmas rakstāmlietas, higiēnas produkti, kuros izmantota drošāka un videi draudzīgāka ķīmija.

 

 

Lai palīdzētu Officeday klientiem vieglāk identificēt produktus, kuri atbilst noteiktiem vides kritērijiem jau vairākus gadus Officeday biroja preču katalogā esam ieviesuši īpašu zīmi ar kuru apzīmējam videi draudzīgas preces.

 

POPULĀRĀKIE EKO PRODUKTI

Izvēlies dabai draudzīgus produktus. Iepērcies ZAĻI arī pie mums. Meklē produktus ar zaļās lapiņas simbolikas marķējumu un saudzē dabu. Mēs pievēršam īpašu uzmanību dabas saudzēšanai, tapēc mūsu mājas lapā ir atrodami arī produkti, kuru razošanai tiek izmantoti dabai draudzīgi materiāli. Meklējiet pilnu EKO produktu sortimentu šeit:

Mēs esam apkopojuši populārākos EKO produktus mūsu sortimentā.

   
 REY Superior papīrs

 

ELBA reģistri 

Trauku mazgāšanas balzāms SEAL eco

 

 


 

Malta kafija LOFBERGS Organic

Piezīmju klade SMILTAINIS

ICO Green lodīšu pildspalva

 

*Iepērkoties Officeday interneta veikalā klientiem ir pieejams īpašs filtrs, kurš palīdz atlasīt no kopējā preču klāsta tikai videi draudzīgus produktus.