Galvenā Izlietoto bateriju savākšana

Preces, kas var jūs interesēt:


Kārtridžu meklēšana

Saņemt jaunumus!

 Lejuplādēt pasūtījuma formu

 

 Biroju darbinieki savāc vairāk nekā tonnu izlietoto bateriju

 Kampaņas astoņos mēnešos vairāk nekā 100 uzņēmumi savāca 1104 kg izlietoto bateriju. Aktīvākie bateriju vācēji ir Ventspils novada pašvaldības darbinieki, kas savāca turpat 100 kg ar izlietotajām baterijām, Baložu kultūras centra deju kolektīvs savāca 80 kg bateriju, savukārt  “GRIFS AG” darbinieki savāca 72 kg  bateriju. 

Visā kampaņas periodā, aktīvākajiem  izlietoto bateriju vācējiem,  tika izlozēti 10 dāvanu grozi no Latvijas zaļā punkta, Officeday un partneriem:

  1. Baložu pilsētas kultūras centrs / Deju kolektīvs
  2. Latvijas Finieris AS
  3. ELVI Latvija
  4. GRIFS AG
  5. Tiesu administrācija
  6. OLYMPIC CASINO LATVIJA SIA
  7. Ventspils novada pašvaldība
  8. Energy stream SIA
  9. Brīvais vilnis AS
  10. Ventspils pilsētas domes Izglītības pārvalde

Kampaņas galveno balvu – Latvijas Zaļā punkta un “Fazer” sarūpēto branču darbiniekiem birojā 250 eiro vērtībā izlozes kārtībā ieguva "Dyninno Group Limited" filiāle Latvijā "Dynatech Latvia". Lai piedalītos izlozē par galveno balvu bija jānodod, vismaz viens piepildīts izlietoto bateriju spainītis uzņēmumam SIA „Officeday Latvia”. 

Kampaņas ietvaros uzņēmumiem, iegādājoties šķirošanas kastes un izlietoto bateriju spainīšus, pie biroja preču piegādātāja Officeday, bija iespēja izlozes kārtībā iegūt šķiratlona treniņu kopā ar Viktoriju. Treniņus ieguva “Swedbank”, “AAS Balta” un AS "Latvijas valsts meži".

Elīna Ņesterova SIA „Officeday Latvia” vadītāja: „Esam gandarīti par sasniegto akcijas rezultātu un sakām “Paldies!” ikvienam uzņēmumam, kas iesaistījās izlietoto bateriju vākšanā un iepakojuma šķirošanā! To, kam ir svarīgi dzīvot videi draudzīgi, kļūst ar vien vairāk. Lai arī akcija ir noslēgusies, vākt baterijas un šķirot iepakojumu aicinām visu gadu! Arī turpmāk, Officeday internetveikalā, variet saņemt bezmaksas izlietoto bateriju spainīšus un šķirošanas kastes.

Kaspars Zakulis, AS “Latvijas zaļais punkts” direktors: “Mēs vēlamies veicināt uzņēmumu iesaisti atkritumu šķirošanā, izglītojot arvien plašāku auditoriju, tā uzlabojot šķirošanas prasmes un kultūru gan uzņēmumos, gan sabiedrībā kopumā. Un redzam, ka uzņēmumu darbinieki ir ļoti atsaucīgi un labprāt iesaistās, jo tā ir viena no iespējām, kā kopā paveikt vērtīgus darbus tīrākai Latvijai un galvenais, šķirot ir iespējams jebkādā lielā vai mazā uzņēmumā, iestādē un organizācijā”.

Kampaņu organizē AS “Latvijas Zaļais punkts” sadarbībā ar SIA “Officeday” un atbalsta “Fazer Latvia”

Sāc šķirot arī Tu!