Galvenā Reklāmas poligrāfija

Preces, kas var jūs interesēt:


Kārtridžu meklēšana

Saņemt jaunumus!

 Lejuplādēt pasūtījuma formu

 

Reklāmas poligrāfija 

 Dizains līdzsvarā starp vizuālo risinājumu un korporatīvā tēla prasībām

 

 • Officeday piedāvā reklāmas poligrāfiju: vizītkartes, aploksnes, veidlapas, līmlapiņas, uzlīmes, žurnāli, blociņi, brošūras, dienasgrāmatas, kalendāri utt.
 • Jums jau ir izstrādāts firmas stils - sagatavosim reklāmas poligrāfijas materiālus pēc dotajām vadlīnijām, tehnisko specifikāciju un vizuālo identitāti.
 • Jums vajag izstrādāt  jauno dizainu - palīdzēsim Jums vizualizēt un realizēt iecerēto ideju, kas precīzi atbilst Jūsu idejai.
 • Pieejami dizainera – makētāja pakalpojumi un konsultācijas. Viss nepieciešamais tiks piegādāts Jūsu birojā.

Mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotu materiālu, drukas tehniku un atrast labāko attiecību starp cenu un kvalitāti! 

 

Vizītkartes         

Vizītkarte ir pirmais iespaids. Lai radītu labu iespaidu, uzņēmuma vizītkartēm jābūt vizuāli piesaistošām un kvalitatīvi izstrādātām.Vizītkartes pieejamas dažādās formās, krāsās, materiālos. Vizītkartes var izgatavot, izmantojot dažādas metodes: ofseta druka, sietspiede, digitālā druka.Drukas metodes izvēle ir atkarīga no individuālām prasībām.

 

 

Digitālajā tehnikā drukātās vizītkartes  

Digitāldrukas galvenā priekšrocība ir vizītkaršu izgatavošanas ātrums. Šī ir vienīgā metode, kurā krāsu daudzumam nav nozīmes produkcijas cenu aprēķinā. Augstas kvalitātes papīrs. Komplektā 100 vizītkartes.

 

 

 

Veids

10 komplekti un vairāk

         5-9 komplekti

1-4 komplekti

4+0, vienpusējas  

            11,25

           11,70

      12,20

4+4, divpusējas

            14,93

           15,54

      16,25

1+0, vienpusējas

            10,09

           10,47

      10,85

1+1, divpusējas

            12,48

           12,90

      13,55

 

Cena norādīta EUR ar PVN par vienu komplektu, pasūtot norādīto komplektu daudzumu. 

Cenā nav iekļauta maketa izgatavošana. Maketa izgatavošanas cena no 1 – 10 EUR

 

Ofseta tehnikā drukātās vizītkartes      

Ofsetdrukaa tiek pielietota, drukājot lielas tirāžas (sākot ar 1 000 gab.) Šī ir pilnkrāsu druka ar augstu attēla kvalitāti un krāsu spilgtumu, kurā var īstenot niansētas krāsu pārejas, smalkas detaļas.

Sietspiedu tehnikā drukātās vizītkartes            

Sietspiede ir piemērota salīdzinoši nelielu tirāžu drukāšanai. Tā ļauj iegūt piesātinātāku un spīdīgāku krāsas toni. Tehnoloģijas priekšrocības ir vizuālie efekti – reljefs, atsevišķu elementu nolakošana. Kā arī pieejama papildu pēcapstrāde: izciršana, reljefa nospiedums, UV lakošana.

 

 

Aploksnes

Aploksnes ir viena no korporatīva stila identitātēm, Jūsu uzņēmuma reklāma. Varam piedāvāt aploksnes dažada veida tehnikās – ofseta druka, digitālā druka, sietspiede. Piedāvājam dažādu formātu un krāsas aplokšņu druku ar Jūsu uzņēmuma informāciju un logo. Uz aploksnes iespējams uzdrukāt jebkuras sarežģītības maketu, kurš piesaistīs vēstules saņēmēja uzmanību vēl pirms tās atvēršanas. Pārsvarā aploksnes tiek apdrukātas no vienas vai abām pusēm.Populārākie brendi ir Postac, Postfix, Postsec. Aploksnes ir pieejamas ar un bez lodziņa.

 

 

 

Aplokšņu veidi un izmēri:

         ISO (216) standarts

 • Aploksnes  C6 - 114 mm x 162 mm (1/4 no A4 izmēra)     
 • Aploksnes E65 - ( ar lodziņu)110 mm x 220 mm
 • Aploksnes  C65 - 114 mm x 229 mm Biznesa formats (1/3 no A4 izmēra) 
 • Aploksnes  E5 - ( ar lodziņu) 156 mm x 220  mm (A5 izmērs)         
 • Aploksnes С5 - 162 mm x 229  mm (A5 izmērs)(1/2 no A4 izmēra)                              
 • Aploksnes  E4 -  ( ar lodziņu) 220 mm x 312 mm (A4 izmērs)         
 • Aploksnes С4 - 229 mm x 324 mm (A4 izmērs)

 

 

Veidlapas un veidlapu druka     

Veidlapas uzņēmumā izmanto ikdienā. Personalizētas veidlapas uzņēmumā ir kvalitātes zīme, tāpēc daudzi uzņēmumi ir izstrādājuši individuālu stilu.Veidlapas izmanto oficiālajām vēstulēm, pavadzīmēm, rēķiniem un citiem dokumentiem.

Veidlapu druka notiek ar ofseta vai digitālās iespiešanas paņēmieniem. Parasti veidlapu druka tipogrāfijā notiek uz krītpapīra  ar blīvumu no 80 līdz 130 g/m2.

Tiem, kas vēlas saudzēt dabu, piedāvājam izmantot otrreizējās pārstrādes papīru.

 

                                               

 Žurnāli, mapes, apliecības, blociņi, līmplapiņas

Ikdienas darbam nepieciešamais organizēšanas veids. Līmlapiņas, bloknoti, mapes tās ir ne tikai ļoti ērts un funkcionāls produkts, kurus izmanto pastāvīgi ikviens darbinieks gan biroja gan sanāksmes, semināros, kā arī darījumu braucienos, bet tas ir arī labs mārketinga reklāmas rīks.Blociņi, kas izstrādāti ar uzņēmuma logotipu un korporatīvo stilu var izmantot, kā biznesa dāvanas un suvenīrus.

Bukleti, brošūras, plakāti, flajeri

Šai produkcijai var būt  kā reklāmas, tā arī informatīva nozīme. Parasti šī reklāmas produkcija pirmā nonāk potenciālo klientu redzes lokā, un pēc to izskata rodas priekšstats par visu uzņēmumu. Tāpēc ir ļoti svarīgi radīt kvalitatīvu reklāmas poligrāfijas produkciju, lai veidotu pozitīvu uzņēmuma tēlu.

Dienasgrāmatas, plānotāji, kalendāri    

Ikdienas plāni, tikšanās, komandējumi, atskaites, kontakti – dienasgrāmatas, plānotāji un kalendāri neaizvietojami palīgi ikdienas darbam birojā. Mēs piedāvājam personalizētos plānotājus, kā arī individuāla dizaina izstrādi ar plašu krāsu un tehnikas dažādību (Reljefa iespiešana, digitālas folijas druka). Kalendāru izgatavošana: galda, sienas, kabatas. Dizaina izstrāde un izgatavošana gan ar standarta gan ar individuālajiem blokiem atbilstoši Jūsu velmēm.

 

Lai pasūtītu apdruku, saņemtu piedāvājumu, sazinieties ar savu tirdzniecības pārstāvi.
Vai ar Jūliju Sokolovu
Zīmogu ražošanas un poligrāfijas projektu vadītāju
tālr.: +371 67032215,