Galvenā Privātums

Preces, kas var jūs interesēt:


Kārtridžu meklēšana

Saņemt jaunumus!

 Lejuplādēt pasūtījuma formu

 

Privātuma atruna

 

Šī privātuma atruna nosaka SIA „Officeday Latvia” privātuma praksi, saistībā ar  šo mājas lapu. SIA „Officeday Latvia” nav atbildīga par citu mājas lapu saturu vai privātuma praksi. Jebkādas citas ārējas saites ar citām Web lapām ir skaidri identificētas.

 

SIA „Officeday Latvia” pilnībā respektē personas tiesības uz privātumu, bez personas piekrišanas netiek veikta papildus personas datu apstrāde. Šajā mājas lapā personīgā informācija netiek ievākta, ja vien persona nav pati to sniegusi. Informācija, kas par apmeklētājiem tiek iegūta, izmantojot SIA ”Officeday Latvia” mājas lapu, tiek apstrādāta atbilstoši to ieguves mērķim, lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu.

Lai varētu nodrošināt pakalpojumus un izvērtēt nepieciešamību uzlabot mājas lapas saturu, kā arī statistikas datiem, par mājas lapas apmeklētājiem tiek ievākta informācija, kas ietverta mājas lapas piekļuves failos, piemēram, apmeklējuma biežums, ilgums, IP adrese, interneta provaideris, aplūkotās sadaļas un tml. SIA „Officeday Latvia” ir veikusi visas nepieciešamās darbības, lai nodrošinātu personas datu aizsardzību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rokās.  Tomēr SIA ”Officeday Latvia” nevar uzņemties atbildību par citām mājas lapām, uz kurām ir saites no SIA ”Officeday Latvia” mājas lapas. Jebkura personīgā, brīvpratīgi nodotā informācija, tiks apstrādāta strikti saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, kas uz to attiecas.

SIA ”Officeday Latvia” mājas lapā izmanto sīkdatnes (cookies), kas nodrošina mājas lapas plašākas izmantošanas iespējas. Atbilstoši izmantoto tehnoloģiju piedāvātajām iespējām var atteikties no sīkdatņu izmantošanas, tomēr tas nav ieteicams, jo šādā gadījumā tiks samazinātas SIA „Officeday Latvia” mājas lapas izmantošanas iespējas.

Google un Google partneru lapās tiek rādītas SIA”Officeday Latvia” reklāmas un reklāmas rādīšanai tiek izmantoti sīkfaili (cookies), jo reklāma tiek rādīta balstoties uz to, ka iepriekš ar šo interneta pārlūku ir apmeklēta  www.officeday.lv mājas lapa. Jūs varat atteikties no google sīkfailiem, apmeklējot  Google reklāmu uzstādījumu lapu vai visu tīklu reklāmu atteikšanās lapu.