Gatavojamies Vispārējās datu aizsardzības regulas spēkā stāšanās brīdim. Galvenais uzdevums ir pienācīgi sagatavoties: novērtēt, kādi drošības pasākumi ir nepieciešami, kur un kā tiek uzglabāti klientu un darbinieku dati un kādi tehnoloģiskie risinājumi tiek īstenoti. Galvenais ir nodrošināt augstu personas datu aizsardzības līmeni.

Kā labāk sagatavoties? Mēs palīdzēsim nodrošināt drošu dokumentu transportēšanu, dzēšanu vai arhivēšanu. Mēs ieteiksim kā aizsargāt datus no tiešsaistes hakeriem vai novērstu datu korupciju.

Esam izveidojuši jaunu kategoriju - Personas datu aizsardzības līdzekļi. Tajā ir produkti, kas piemēroti regulas prasībām. Izvairoties no sodiem - iesakām iepriekš sagatavoties.

 
 
 
   
 
 
 
 
 

Izvēlieties Dokumentu smalcinātājus saskaņā ar P-klasi - jo augstāks tas ir, jo smalkāk dokumenti tiek sasmalcināti un grūtāk tos atjaunot.

 

Nosūtiet konfidenciālu informāciju ar īpašām uzlīmēm aizzīmogotās aploksnēs.

 

Konfidenciālu biznesa informāciju iesakām aizsargāt ar ekrāna filtriem. Izmantojot filtrus, jūs neļausiet ikvienam uzņemt attēlus vai norakstīt datus no datora ekrāniem.

 

Neatstājiet dokumentus uz galdiem vai viegli pieejamām vietām - aizsargājiet svarīgu informāciju īpašos seifos.

   
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Personas datu aizsardzības līdzekļi – Jaunajā kategorijā, jūs atradīsiet vissvarīgākos instrumentus, lai nodrošinātu savu klientu un darbinieku drošību.