Officeday logo Veselībai

Officeday Latvia sadarbībā ar Sportland izvērš kampaņu "ESI VESELS, ESI AKTĪVS", Latvijas uzņēmumos. Uzņēmumi bez maksas var saņemt vingrošanas pauzi kopā ar profesionālu fitnesa treneri. Aktīvākie uzņēmumi saņem sportiskas dāvanas no Officeday Latvia un Sportland.

Mēs visi ļoti labi zinām, cik ļoti mūsu darba diena dažreiz var būt saspringta un stresa pilna. Ir pierādīts, ka regulāras fiziskas aktivitātes palīdz atbrīvoties no stresa. Fiziskas nodarbības stimulē endorfīnu (laimes hormons) atbrīvošanos, līdz ar to, tiek mazināts stresa līmenis un uzlabojas garastāvoklis. Cilvēki, kas cieš no depresijas vai citām ar stresu saistītiem traucējumiem pamana uzlabojumus pēc fiziskām aktivitātēm.

Kur, kā un cik daudz sportot ir katra paša izvēle. Svarīgākais, lai izvēlētā fiziskā aktivitāte sagādātu prieku un patiku – tad pozitīvais efekts dubultosies, un, protams, šādas aktivitātes arī ir daudz vieglāk veikt regulāri, nekā tādas, ko darām ar sakostiem zobiem.

Vingrošanas pauzes biroja darbā uzlabo darba produktivitāti un palīdz atgūt enerģiju. Darba laikā ir svarīgi ik pēc 2- 3 stundām izkustēties, izvingrināt rokas un galvu, nomainīt pozu. Ja ilgstoši jāsēž pie datora, var veikt kaut vai visvienkāršākos vingrinājumus – piecelties no krēsla, izstaipīties, rokas stiepjot uz augšu, ja nav mugurkaula veselības problēmu, noliekties uz priekšu un uz sāniem, izkustināt lielās locītavas - izapļot plecus, izlocīt ceļus u.c. Lai īstenotu šos vingrinājumus Jūsu birojā profesionāls treneris, "ESI AKTĪVS, ESI VESELS" kampaņas ietvaros, palīdzēja tos veikt pareizi.

Officeday Latvia un Sportland ir pārliecināti, ka vingrošana jums dos daudz pozitīvu emociju, kuras ne tikai palīdzēs sajusties labāk fiziskā ziņā, bet noteikti arī uzlabos garastāvokli.

 

 

 

 


Officeday logo Labdarībai

Officeday Latvia sadarbībā ar Palīdzēsim.lv mudina ikvienu iesaistīties skolas somu piepildīšanā, uzsākot ikgadējo akciju "Skola Sauc!", kur ikviens tiek aicināts ziedot Dinamo spēļu laikā.

Aicinam ikvienu atbalstīt gudras un zinošas Latvijas tapšanu, ziedojot skolas lietas, lai bērni un jaunieši no audžuģimenēm, daudzbērnu ģimenēm, kā arī sociālajam riskam pakļautajām ģimenēm tiktu sagatavoti skolai.

Ziedoj
ot līdzekļus „Palīdzēsim.lv” kontā, Tev ir iespēja nodrošināt skolniekus ar kancelejas precēm un citām mācībām nepieciešamām lietām, lai skolas sākšanos padarītu par priecīgu un gaidītu notikumu. Par saziedotajiem līdzekļiem tiks iegādātas skolai nepieciešamās lietas par draudzīgām cenām no sadarbības partneriem. 

Piepildīsim skolas somas kopā!

Kā Tu vari palīdzēt:
Ziedot organizācijas kontā naudas līdzekļus
Rekvizīti:
Nodibinājums “Palīdzēsim.lv”, Vienotais reģ. Nr. 40008137568
Adrese: Jauniela 21-1, Rīga, LV-1050;
Norēķinu rekvizīti: AS “SEB banka”, LV90UNLA0050013761397,
SWIFT kods: UNLALV2X.
Ar norādi – akcijai “Skola sauc!” vai palidzesim.lv mājas plapā!

Ziedot skolai nepieciešamās lietas* HK Dinamo Rīga spēļu laikā “Latvijas Dzelzceļa kausa” ietvaros no 16.-20. augustam, kā arī 
Dinamo Rīga regulārajās spēlēs līdz 10.09., Arēnā Rīga, „Palīdzēsim.lv” labdarības stendā
Iegādāties 
Officeday Latvia sagatavotus komplektus ar skolai noderīgām lietām „Palīdzēsim.lv” labdarības stendā HK “Dinamo Rīga“ spēļu laikā “Latvijas Dzelzceļa kausa” ietvaros no 16.- 20.augustam, kā arī HK „Dinamo Rīga” regulārajās spēlēs līdz 10.09., Arēnā Rīga.
Piezvanīt uz labdarības tālruni 90006888 un ziedot 1,42 EUR
Savā organizācijā izvietojot ziedojumu kasti, kurā vari palīdzēt vākt skolai noderīgas lietas;

Akcijas norises laiks no 10.08.2015. līdz 10.09.2015.

Projekta gaitai un ziedojumu izlietojumam ikviens var sekot līdzi 
Palidzesim.lv mājas lapā! 


Officeday logoDabai

AS “Latvijas Zaļais punkts” un biroja preču piegādātāja SIA “Officeday Latvia” rīkotajā baterija savākšanas akcijā piedalījušies 300 uzņēmumu darbinieki un akcijas piecos mēnešos ir savākti 500 kg bateriju.

Galveno balvu - dāvanu karti atpūtas parkā Rāmkalni, izlozes kārtībā savam kolektīvam ir ieguvis uzņēmums “G4S Latvia”. Galvenās balvas izlozē piedalījās tie uzņēmumi, kas akcijas ietvaros nodevuši vismaz vienu pilnu spainīti ar baterijām. 10 ielūgumus uz mūzikas festivālu „LABA DABA” izlozes kārtībā ieguva uzņēmuma „Banka Citadele”. Katrs uzņēmums, kurš nodeva vismaz 3 spainīšus ar izlietotajām baterijām saņēma garantēto balvu no SIA „Officeday Latvia”, AS „Latvijas Zaļais Punkts”, kā arī Lofbergs Lila grupas un Duracell.

Šogad bateriju vākšanas projektā, kas notiek jau piekto gadu, no jauna iesaistījās 49 jauni kolektīvi, taču aktīvākie ir bijuši SIA “ZN Metāls”, SIA “Citrus Solution”, Baložu kultūras centra deju kolektīvs un Pļavniekkalna sākumskola.

 

 

„Esam gandarīti par sasniegto akcijas rezultātu un sakām “Paldies!” ikvienam uzņēmumam, kas iesaistījās izlietoto bateriju vākšanā! Tiem, kam ir svarīgi dzīvot videi draudzīgi, kļūst ar vien vairāk. Bateriju vākšanā biroju darbinieki iesaistās jau piekto gadu un rezultāti ir ar acīmredzamu pozitīvu tendenci. Lai arī akcija ir noslēgusies, biroju darbinieki baterijas var šķirot visu gadu! Ja bateriju vākšanas spainīša birojā vēl nav, to visa gada garumā var pieteikt uzņēmumā “Officeday Latvia””, uzsver AS „Latvijas Zaļais punkts” direktors Kaspars Zakulis.

SIA „Officeday Latvia” mārketinga pārstāve Līva Beniņa, norāda, ka  „Cilvēki aizvien vairāk apzinās zaļā dzīvesveida nozīmi, ko lieliski parāda šī izlietoto bateriju vākšanas kampaņa. Esam patīkami pārsteigti par uzņēmumu atsaucību un aktivitāti. Nodoto bateriju skaits būtiski pieaug ar katru kampaņas gadu. Mēs ticam, ka šī tendence turpinās attīstīties. Bateriju spainītis birojā ir ērts un vienkāršs veids, kā utilizēt izlietotās baterijas, parūpējoties par cilvēkiem un vidi sev apkārt.”

Officeday Latvia aicina ikvienu uzņēmumu vākt baterijas visa gada garumā. Tas ir tik vienkārši kā  1,2,3,4:

1. Pasūti spainīti OFFICEDAY veikalā;

2. Pastāsti darbiniekiem kur likt izlietotas baterijas;

3. Apmaini aizpildīto spainīti pret tukšo;

4. Krāj uzlīmes un saņem balvas!


 

Officeday logoSportam

Officeday Latvia jau 6 gadu atbalsta Eiropas Jaunatnes basketbola līgu. Tā apvieno jaunos talantus 180 komandās, no 25 valstīm, piecās vecuma grupās. 

Prieks, ka mūsu pašu jaunie basketbolisti rāda ļoti atzīstamu sniegumu, un spēj augstvērtīgi cīnīties ar citiem  Eiropas jaunajiem basketbolistiem. Turam īkšķus par mūsējiem!

  

 

Officeday Latvia jau 2 gadus ir atbalstījis Sieviešu dienas ikgadējo ralliju. Tas pulcē dažādu uzņēmumu daiļā dzimuma pārstāves un labas draudzenes, lai kopā sacenstos un labi pavadītu laiku.

Sieviešu auto rallijs ir  autobraukšanas piedzīvojums, kur dāmām ļauts baudīt īpašas sajūtas un piedzīvot ko neaizmirstamu, ķerot mirkli! Pasākums, kurā viskaislīgākā autobraucēja sacensību karstumā prot izskatīties skaisti un uzdevumu pildīšanai spēkus netaupa. Enerģiju smeļas no tūkstošiem citu sieviešu un kopā spēj radīt īstu karnevāla gaisotni.

 

  

 

Officeday Latvia piedalās „DNB Stipro skrējienā” ar savu šķēršļu joslu.

„DNB Stipro skrējiens” ir starptautisks pasākums, Austrumeiropā pirmais (noris kopš 2010. gada) un vienīgais šāda veida izturības skrējiens, kas ietver skriešanas, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus. Tas ir sportisks izaicinājums  ikvienam, jo sacensības notiek neierastā vidē. Pārvarot vairākus desmitus mākslīgi un dabīgi radītus šķēršļus, skrienot pa dubļiem un ūdeni, var iemācīties pārvarēt sevi, pārbaudīt savus spēkus un fizisko formu. Pasākums radīts kā alternatīva, lai izrautos no vienmuļā dzīves ritma, vēl vienmuļāka sporta zāles apmeklējumu grafika vai garlaicīgiem gargabalu skrējieniem.

 

 

Officeday Latvia atbalsta Spēka vīru čempionātu

  

 

 

Nebūs melots, ja apgalvosim - šeit, Latvijā, dzirdot vārdu hokejs, daudzu pirmā doma ir Rīgas Dinamo! Pateicoties šiem talantīgajiem puišiem hokejs Latvijā ir kļuvis par sporta veidu Nr 1. Katru gadu tūkstošiem fanu aizturētu elpu seko līdzi komandas panākumiem un dažas uzvaras izvēršas par nacionālajiem svētkiem! Officeday Latvia piedalās Dinamo Rīkotajā labdarības akcijā.

Spēles laikā Officeday, Rīgas Dinamo spēlētāji un fani, kopā ar mākslinieku Jāni Anmani no 10 000 spraudītēm izveidoja veltījumu Latvijai dzimšanas dienā. Pēc spēles kopdarbs tika izsolīts Rīgas Dinamo rīkotajā labdarības izsolē un iegūtie līdzekļi novirzīti labdarības organizācijai Palīdzēsim.lv. 


Officeday logo Saviem darbiniekiem

Officeday Latvia Nordea maratona komanda

Nordea maratons 2011 Nordea maratons 2011 

Officeday Latvia Stipro skrējiena komanda šogad pirmo gadu atbalstījām un arī paši piedalījāmies Stipro skrējienā. Officeday Latvia komanda savu nosaukumu "Ar prieku līdz galam" attaisnoja godam finišējot, lai arī noguruši, bet ar smaidu un lepnumu par savu varēšanu. Mēs par stipru Latviju!