Noskaidrots Latvijas labākais administrators 2018

 24.04.2018

Ar grandiozu finālu, VEF kamerzālē, noslēdzies SIA Officeday Latvia rīkotais konkurss  „Latvijas labākais administrators”. 123 dalībnieku konkurencē, 1. vietu ieguva Neonila Hackeviča no SIA RSC. Skatītāju simpātiju, fināla pārbaudījumos, ieguva Zane Matuļone no SIA Realto.

Konkurss aizsākās š. g. 20. martā. Dažādos pārbaudījumos, konkursa norises mājas lapā un radio StarFm tiešajā ēterā, tika noskaidroti astoņi finālisti, kuri sacentās par labākā administratora titulu. Fināls norisinājās, Māra Grigaļa vadībā, š. g. 20 aprīlī, VEF kamerzālē. Uz konkursa finālu tika aicināti visi dalībnieki un finālistu atbalstītāji. Tieši sniegums fināla pārbaudījumos noteica vietu sarindojumu starp astoņiem finālistiem.

1. vieta - Neonila Hackeviča, SIA RSC                                                                                                                     2. vieta - Zane Matuļone, SIA Realto
3. vieta - Andrejs Kalniņš, SIA Magma
4. vieta - Agnese Bula, SIAVelve

5. vieta - Beatrise Heislere, SIA Evolution Gaming
6. vieta - Jeļena Šipko, SIA ECOMMPAY
7. vieta - Kristīne Zviedre, SIA Radisson Blu Ridzene Hotel
8. vieta - Dārta Pinkule, SIA DPD Latvija

  • Skatītāju simpātija - Zane Matuļone, SIA Realto
  • Aktīvākais atbalstītāju kolektīvs konkursa laikā - SIA RSC
  • Aktīvākais atbalstītāju kolektīvs finālā - SIA Realto
  • Mii cosmetics simpātiju balva - Beatrise Heislere, SIA Evolution Gaming

 

 

Mūsdienās biroja administrators ir multifunkcionāls speciālists, kurš ir uzņēmuma dvēsele un saikne starp darbiniekiem un klientu. Darba tirgū arvien lielāka nozīme tiek piešķirta administratora personībai un harizmai. Profesionalitāte apvienojumā ar radošu personību bija viens no būtiskākajiem faktoriem nosakot Latvijas labāko administratoru, informē Elīna Ņesterova, Officeday Latvia uzņēmuma vadītāja un žūrijas locekle.

Bija prieks redzēt tik atdzīstamu sniegumu no Andreja Kalniņa, kurš pārstāvēja uzņēmumu SIA Magma. Viņa sniegums pierādīja, ka arī vīrieši var būt lieliski administratori, dalījās iespaidos Samanta Kislina, žūrijas locekle un Labākā administratore 2017.

„Paldies visiem, kas par mani balsoja, vēl nespēju noticēt, bet es tiešām kļuvu par Latvijas labāko administratori 2018! Liels paldies manai nelielai, bet vislabākajai atbalsta komandai.” Iespaidos dalās Administratoru konkursa uzvarētāja Nila Hackeviča.

Administratoru konkurss norisinājās jau septīto gadu, visās Baltijas valstīs, bet atšķirībā no iepriekšējiem gadiem dalībai tika aicināti ne tikai biroju, bet arī viesnīcu, restorānu un salonu administratori. Officeday Latvia mārketinga speciāliste, Anda Grebeža atzīmē, ka konkursa uzdevumi ir sastādīti tā, lai spētu novērtēt administratora profesionalitāti, kreativitāti, organizatoriskās un kolēģu iesaistes spējas. Konkursa mērķis nav noteikt labāko administratoru, bet gan saliedēt kolektīvu un izcelt administratora profesijas nozīmīgumu uzņēmumā.

 

Officeday saņem prestižu balvu

15.03.2018

6. martā, Amterdamā,  Officeday ieguvis prestižo balvu - EOPA (European Office Products Awards ) 2018                       “Gada pārdevējs ar pārdošanas apjomu zem 100 miljoniem eiro”. Pirmo reizi vēsturē šāda balva tiek piešķirta  Baltijas uzņēmumam.

EOPA balvu pasniegšana norisinās jau 17. gadu. Tās iegūst biroja preču tirgotāji no visas Eiropas, 11 dažādās kategorijās. Nosakot uzvarētājus žūrija ņēma vērā tādus kritērijus, kā inovācijas, attīstības rādītāji, darbības ilgums, produktu un pakalpojumukvalitāte,  piegāde klientiem, risinājumu dažādība u.c

EOPA 2018 „Gada pārdevējs ar pārdošanas apjomu zem 100 miljoniem eiro” kategorijā tika paziņoti četri kandidāti: Codex, Commercial, Gerdmans un Officeday.

Galvenie kritēriji, kuri noteica Officeday uzvaru par prestižo balvu – inovatīvs skolas un biroja preču tirgotājs Latvijā Lietuvā un Igaunijā, viens no aktīvākajiem tirgus dalībniekiem biroja preču segmentā, kas izceļas ar novatorisku pakalpojumu un risinājumu izstrādi Baltijas reģionā.

Visi EOPA2018 uzvarētāji:

·         Product of the Year: Logitech Spotlight

·         Video of the Year: IDEAL Shredders: Quality by Krug & Priester 

·         Wholesaler of the Year: Quantore

·         Marketing Campaign of the Year: #BicTemptations by BIC

·         Initiative of the Year: HP Office ‘Pink Ream’ by International Paper

·         Vendor of the Year: Bi-silque

·         Reseller of the Year – Sales under €100 million: Officeday

·         Reseller of the Year – Sales over €100 million: Amazon

·         Young Executive of the Year: Abdul Khamkar, EU Merchandising Manager, Office Depot

·         Professional of the Year: Arnold Theuws, Managing Director Quantore

·         Industry Achievement: Hans Robert Schmid, Owner/President, Printus

 

Vairāk informācijas par pasākumu šeit: https://www.opi.net/events/eopa-2018-winners-revealed/

 

 

Atbalstām jaunos sportistus Ventspilī

20.06.2017

17. un 18 jūnijā Ventspilī, Piedzīvojumu parkā norisinājās BIGBANK Skrien Latvija 4. posms. Officeday Latvia atbalsta pašus mazākos Ventspils maratona dalībniekus.

 

 Iegādājies biroja preces Liepājā

14.06.2017

Šī gada 15. jūnijā durvis vērs jaunais PROMO Cash&Carry veikals Liepājā. Specializētais veikals gaida savus klientus, kurā būs pieejamas vairāk kā 13 000 preces, no kurām būs iespējams iegādāties arī nepieciešamās biroja preces.

Šis būs jau piektais specializētais PROMO Cash&Carry veikals Latvijā. Mūsu specializētie veikali atrodas arī Rīgā (2), Valmierā un Daugavpilī.

Lēmumu atvērt veikalu Liepājā uzņēmuma vadība pieņēma, jo uzskata Liepāju par Kurzemes ekonomikas, biznesa un tūrisma centru, kurā veiksmīgi attīstas arī pārējie uzņēmuma biznesa virzieni. Liepājas PROMO Cash&Carry pircējiem piedāvās vairāk kā 13 000 preču pozīciju, kas nodrošinās visas ikdienas biznesa vajadzības, bet prasīgākie klienti varēs atrast ekskluzīvas un augstākās kvalitātes preces. Sekojot līdzi tirgus tendencēm, PROMO Cash&Carry regulāri paplašina un papildina aktuālo sortimentu, lai pircēji var izvēlēties gan pārtikas, gan nepārtikas preces dažādās kategorijās.

PROMO Cash&Carry ir specializēto veikalu tīkls Baltijā ar 16 šāda tipa veikaliem Lietuvā, Latvijā, Igaunijā. PROMO Cash&Carry profesionālo un augstākās kvalitātes preču klāstu novērtēs ne tikai ēdināšanas iestādes, viesnīcas, biroji, mazumtirgotāji, ražotāji un citi uzņēmumi, bet arī tie, kuri mīl ēdienu un spēj novērtēt tā kvalitāti. 

Lai kļūtu par PROMO Cash&Carry klientu, jāreģistrējas klienta kartes saņemšanai, kuru var noformēt ikvienā no pieciem PROMO Cash&Carry veikaliem Latvijā vai arī internetā www.cashcarry.lv.

 

„Officeday“ apvienojas ar „Sanitex“

 13.06.2017

Lai optimizētu un efektīvāk attīstītu grupas darbību SIA „Officeday Latvia“ uzsāk strukturālas izmaiņas apvienojoties ar SIA „Sanitex“.

Kopš 2015. gada  SIA „Officeday Latvia“ ir SIA „SANITEX“ grupas uzņēmums, tā darbība saistāma  ar patēriņa preču vairumtirdzniecību, izplatīšanu un loģistikas pakalpojumu sniegšanu Baltijas valstīs.

Lai optimizētu un efektīvāk attīstītu grupas darbību,  SIA „Officeday Latvia“ tiks reorganizēts apvienojot to ar SIA „SANITEX“. Pēc reorganizācijas SIA „Officeday Latvia“ beigs darboties kā atsevišķa juridiska persona. Biroja preces un pakalpojumus nodrošinās SIA „SANITEX“.  Officeday zīmols tiks saglabāts.

Reorganizācija nodrošinās klientiem ne tikai atjauninātu elektronisko pasūtīšanas sistēmu, bet arī aplikāciju viedtālruņiem. Šo pārmaiņu rezultātā klientiem būs pieejams daudz plašāks pakalpojumu klāsts, un efektivizēts preču un pakalpojumu sniegšanas mehānisms, tādējādi nodrošinot visas mūsdienu biroja vajadzības.

Produktu sortimenta un cenu izmaiņa nav gaidāmas. SIA “Officeday Latvia“ klientu līgumi paliek spēkā un piegādes nosacījumi netiks mainīti. Restrukturizācijas laikā netiek plānotas personāla izmaiņas.

Pēc  SIA „Officeday Latvia“ reorganizācijas procesiem, tiks veiktas visas nepieciešamās izmaiņas IT sistēmās.

 

Officeday pulcējis simtiem uzņēmumu pārstāvju 10. Starptautiskajā biroja preču izstādē Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

15.05.2017

11.un 12. maijā norisinājās vērienīgākais notikums biroja preču un risinājumu industrijā – Officeday Starptautiskā izstāde „GLOBAL OFFICE”! Izstāde pulcēja vairāk kā 40 piegādātājus dažādām Eiropas valstīm un līdz pat 600 uzņēmumu pārstāvjiem no Baltijas reģiona. Izstādes laikā apmeklētājiem bija iespēja klātienē iepazīties ar biroja preču un risinājumu novitātēm, kā arī saņemt īpašu piedāvājumu no Officeday pārdošanas komandas. Visi izstādē redzamie produkti un risinājumi ir iegādājami Officeday interneta veikalā – www.officeday.lv.

Katru gadu vienā no Baltijas valstīm Officeday organizē lielāko notikumu biroja preču tirgū, pulcējot savus lielākos piegādātājus ar īpaši atlasītu un inovatīvu sortimentu. Šogad izstādē piedalījās vairāk kā 40 Officeday piegādātāji no visas Eiropas. Izstādē bija iespēja uzzināt par izdevīgākajiem risinājumiem kafijas, uzkodu un ūdens automātu nišā, kā arī iepazīties ar visdažādākajām biroja, higiēnas, drošības un IT precēm. Šī gada izstāde bija īpaša ne tikai ar savu norises vietu un zīmīgo 10. gadadienu, bet arī ar septiņiem pārtikas risinājumiem dažāda lieluma birojiem. Izstādē bija apskatāmi brokastu, pusdienu, sapulču un konferenču, uzkodu, biroja ballīšu, kā arī pateicību un biznesa dāvanu pārtikas risinājumi birojiem. Officeday izstādes apmeklētājiem piedāvāja izglītojošu semināru programmu. Lektori bija tādi nozares līderi kā  Aiga Veckalne – Lietišķās saziņas eksperte un uzņēmējdarbības profesionāle. Jānis Jakobs – Facebook reklāmas stratēģijas speciālists un digitālā mārketinga entuziasts, kā arī uzņēmuma „Digitālā meistarība” dibinātājs. Edgars Pētersons – Reklāmas un mārketinga eksperts. Ainārs Kļaviņš – Digitālā un interaktīvā mārketinga entuziasts uzņēmuma „Overly” dibinātājs. Jesper Hartvig (SWE) – Jaunās tehnoloģijas un procesu automatizācijas eksperts (Standout SIA)

Izstādē piedalījās tādi pasaules brendi kā,  Pilot, Online, Zebra, Navigator, International Paper, Rocada, Dahle, Delta Plus, ACE, Ambipur, Staedtler, Hamelin, HP, brother, Safescan, Claro, Apli Paper, Schneider, Dan Sukker, Melna kafija, Primart, Teisseire, Estrella, Kores, Xerox Paper, Inochrom, Pellini, Esselte, Patio un daudz citi Officeday piegādātāji.

Noskaidrota Latvijas labākā biroja administratore 2017

26.04.2017

Konkurss „Labākā biroja administratore” noslēdzies. Titulu „Labākā biroja administratore 2017” iegūva Samanta Kislina no uzņēmuma SIA "Saldus ceļinieks". Konkursa fināls notika neierastā vietā, uz Tallink kuģa “Isabelle” un pulcēja ne tikai finālistes, bet arī pusfinālistes, kolēģus un uzņēmumu vadītājus.

Jau sesto gadu norisinās  Officeday rīkotais konkurss “Labākā Biroja administratore”. Šogad dalībnieku skaits gandrīz trīskāršots.Konkursā piedalījās 173 dalībnieks no kuriem 6  bija  biroja administratori, bet 167 biroja administratores. Konkurss sākās 23. martā, bet fināla pārbaudījumi norisinājās 25. aprīlī uz Tallink kuģa Isabelle.  

Titulu „Labākā biroja administratore 2017” iegūva Samanta Kislina no uzņēmuma SIA "Saldus ceļinieks", tādējādi iegūstot konkursa galveno balvu ceļojumu uz Spāniju no LatviaTours. 2. vietu ieguva Agnese Gludava, SIA "Remedine", 3. vietu ieguva Elīna Faibuševiča, AS "Olainfarm", 4 vietu ieguva Jana Magonova, "MFD Veselības grupa", 5. vietu ieguva Meldra Gudina, SIA "Livland Group" un 6. vietu ieguva Sintija Zeiliša AS "G4S Latvia"

Konkursa finālistēm fināla pasākumā bija sagatavoti divi uzdevumi. Sevis un sava uzņēmuma prezentēšana, kam sekoja intervija ar žūriju un komandējuma organizēšana, kas ietver arī dāvanas sagatavošanu priekšnieka sadarbības partnerim.

Konkursa žūrijā bija Latvijā vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma  CV-Online Latvia,  mārketinga un komunikācijas vadītāja – Krista Roziņa, vadošā reklāmas aģentūra DDB Latvija,  kreatīvā direktore – Liene Bērziņa, Latvijas pieredzes bagātākā tūrisma aģentūra Latvia Tours, mārketinga speciāliste – Lāsma Betlere, Baltijas valstu līderis biroja preču un risinājumu jomā Officeday Latvia, komercdirektors – Kaspars Kalniņš.

Konkursa finālisti tika noteikti pēc  Officeday sagatavoto uzdevumu izpildes un publiskā balsojuma. Visiem dalībniekiem bija iespēja piedalīties StarFM konkursos, kā arī veikt 5  Officeday sagatavotus uzdevumus, augšupielādējot atbildes konkursa norises mājas lapā, un tādējādi saņemot papildus punktus pie balsojuma. Pusfinālam tika izvirzītas 12 biroja administratores – 6 ar lielāko publiskā balsojuma  balsu skaitu, bet 6 konkursa žūrijas izvirzītas, balstoties uz uzdevumu izpildi.  Finālistes tika izvirzītas no žūrijas balstoties uz uzdotā uzdevuma rezultātiem un iegūtajiem papildus punktiem no LatviaTours un StarFM konkursa.

Officeday labākā biroja administratora konkurss paralēli norisinās gan Lietuvā, gan Igaunijā un iematojis lielu popularitāti uzņēmumu vidū visās Baltijas valstīs. Konkursa mērķis ir pievērst uzmanību biroja administratora profesijai, kā nozīmīgam ķēdes posmam uzņēmuma veiksmīgas darbības nodrošināšanā. Officeday vēlās akcentēt biroja administratora profesiju uzņēmumu darbinieku vidū, tādējādi iesaistot arī  dalībnieku kolēģus, uzdevumu izpildē konkursa gaitā.

Officeday sadarbībā ar saviem lielākajiem piegādātājiem un partneriem ir parūpējies par balvām visiem konkursa dalībniekiem, aktīvākajam kolēģu kolektīvam un pat Labākās biroja administratores vadītājam. Labākā biroja administratore saņēma ceļojumu no LatviaTours uz Spāniju, nedēļas nogali Hotel Jūrmala SPA un HP klēpjdatoru.

 

 

Officeday vingro Latvijas birojos

19.12.2016 

Officeday Latvia sadarbībā ar Sportland izvērš kampaņu "ESI VESELS, ESI AKTĪVS", Latvijas uzņēmumos. Uzņēmumi bez maksas var saņemt vingrošanas pauzi kopā ar profesionālu fitnesa treneri. Aktīvākie uzņēmumi saņem sportiskas dāvanas no Officeday Latvia un Sportland.

Mēs visi ļoti labi zinām, cik ļoti mūsu darba diena dažreiz var būt saspringta un stresa pilna. Ir pierādīts, ka regulāras fiziskas aktivitātes palīdz atbrīvoties no stresa. Fiziskas nodarbības stimulē endorfīnu (laimes hormons) atbrīvošanos, līdz ar to, tiek mazināts stresa līmenis un uzlabojas garastāvoklis. Cilvēki, kas cieš no depresijas vai citām ar stresu saistītiem traucējumiem pamana uzlabojumus pēc fiziskām aktivitātēm.

Kur, kā un cik daudz sportot ir katra paša izvēle. Svarīgākais, lai izvēlētā fiziskā aktivitāte sagādātu prieku un patiku – tad pozitīvais efekts dubultosies, un, protams, šādas aktivitātes arī ir daudz vieglāk veikt regulāri, nekā tādas, ko darām ar sakostiem zobiem.

Vingrošanas pauzes biroja darbā uzlabo darba produktivitāti un palīdz atgūt enerģiju. Darba laikā ir svarīgi ik pēc 2- 3 stundām izkustēties, izvingrināt rokas un galvu, nomainīt pozu. Ja ilgstoši jāsēž pie datora, var veikt kaut vai visvienkāršākos vingrinājumus – piecelties no krēsla, izstaipīties, rokas stiepjot uz augšu, ja nav mugurkaula veselības problēmu, noliekties uz priekšu un uz sāniem, izkustināt lielās locītavas - izapļot plecus, izlocīt ceļus u.c. Lai īstenotu šos vingrinājumus Jūsu birojā profesionāls treneris, "ESI AKTĪVS, ESI VESELS" kampaņas ietvaros, palīdzēja tos veikt pareizi.

Officeday Latvia un Sportland ir pārliecināti, ka vingrošana jums dos daudz pozitīvu emociju, kuras ne tikai palīdzēs sajusties labāk fiziskā ziņā, bet noteikti arī uzlabos garastāvokli.

 

 

 

 

 

Konkurss "Labākā biroja administratore 2016" ir noslēdzies!

24.05.2016  

17. maijā īpašā apbalvošanas pasākumā viesnīcā Tallink Hotel Rīga Officeday Latvia apsveica konkursa "Labākā biroja administratore 2016" uzvarētājās, pusfinālistes un simpātiju balvu ieguvējas. Titulu „ Labākā biroja administratore 2016” iegūva Evija Tentere no SIA Mini Office.

2.vieta - Anda Rudzīte no SIA Kreiss

3.vieta - Zinta Jansone no Nordea Banka AB Latvijas filiāles

4.vieta - Dita Sprukte no RTU Studentu parlaments

Simpātiju balvas no organizatoriem un partneriem iegūva: Star FM simpātiju balva -Anda Rudzīte no SIA Kreiss, Officeday Latvia simpātiju balva -Zinta Jansone, Nordea Banka AB Latvijas filiāle, Elīnas Sprudzānes simpātiju balva - Evija Tentere, SIA Mini Office, SIA Sportland simpātiju balva – Kristīne Feldmane, SIA Tieto Latvia.

   
   

Kā atzīst pašas konkursa dalībnieces, tad dalība konkursā ir ne tikai zināšanu un profesionalitātes pārbaude, bet arī iespēja sajust kolektīva vienotību, atbalstot sava uzņēmuma biroja administratori konkursa laikā - gan organizejot balsošanu konkursa mājas lapā, gan iesūtot īpašus atbalsta foto un atbildes uz Facebook konkursu jautājumiem, kas palīdzēja nopelnīt papildus balsis.

Lielākais biroja preču izplatītājs Baltijā Officeday Latvia ar partneru Tallink Hotel Riga, laikrakstu Dienas Bizness un radio Star FM atbalstu konkursu rīkoja jau piekto gadu – 2012. gadā par labāko administratori atzina Daci Lāmi (Cemex), 2013. – Marlēnu Rasu (FMS), 2014. - Anna Tutina (SIA Maximus Capital Management), 2015. gadā - Elīna Spr