Galvenā Biroja preču katalogs

Preces, kas var jūs interesēt:


Kārtridžu meklēšana

Saņemt jaunumus!

 Lejuplādēt pasūtījuma formu

 

 

Officeday biroja preču un risinājumu  katalogs!

Šajā katalogā papildu ierastajam klāstam piedāvājam 1093 pavisam jaunus produktus. Kataloga izstrādē īpaša uzmanība tikai pievērsta dažādu pārtikas, IT risinājumu un kancelejas preču kategorijām. Ar šī kataloga palīdzību Jūs varēsiet koncentrēties biznesam, bet rūpes par veselīgu, drošu un efektīvu darba vidi atstāt mūsu rokās.Birojs mūsdienās ir vairāk kā tikai darba vieta. Birojā mēs pavadām lielāko daļu sava laika.  Officeday vēlas  Jums nodrošināt komfortablu un perfektu darba vidi maksimālam rezultātam. 

 

Ar šī kataloga palīdzību gribam Jums nodot ne tikai lieliskus produktus un risinājumus, bet vērst uzmanību uz globāla biznesa veidošanu. Officeday ir starptautiska kompānija, kur ikdienas sazināmies ar kolēģiem un partneriem no vairākām pasaules valstīm. Mēs saprotam cik svarīgi ir apzināties sevi kā globālu biznesu, veicināt savstarpējo sadarbību un virzīties uz kopēju mērķi.

Vēl nebijuša izmēra katalogs, kurš sadalīts 4 daļās:

Biroja preces un piederumi - šeit Jūs atradīsiet jau ierastās kancelejas preču kategorijas -  zīmogi, papīra preces, rakstāmgalda piederumi, skolas piederumi, biroja mēbeles, galantērijas, konferenču aprīkojumu, reklāmas apdrukas risinājumi. Papildus piedāvājam dažādus ēdienus, dzērienus un risinājumus birojiem.

Tīrīšanas un individuālās aizsardzības līdzekļi -  šeit Jūs atradīsiet produktus un risinājumus, kuri palīdzēs uzturēt tīru un drošu biroju. Īpaša uzmanība tika pievērsta jaunajiem drošības risinājumiem.

IT risinājumi un biroja tehnika -  šī kategorija ar katru brīdi  kļūst arvien populārāka un nepieciešamāka ikvienā birojā. Šajā katalogā atradīsiet jaunākos un piemērotākos risinājumus jebkura lieluma biznesam, pat ar visaugstākajām prasībām. 

Biznesa dāvanas - katalogs apvieno daudz kreatīvu ideju kā sveikt un izteikt pateicību saviem, klientiem, partneriem un darbiniekiem.

Risinājumi un produkti globālam biznesam!

 

 

 

 

 

Biroja preces un piederumi

IT risinājumi un biroja tehnika

Tīrīšanas un individuālās aizsardzības līdzekļi

Biznesa dāvanas

Kataloga prezentācijas pasākumu skatīt šeit

Katalogu var pasūtīt pa telefonu 67032222, e-pastā info@officeday.lv, izņemt Officeday veikalā "Nandu"