Lielāko daļu laika mēs pavadām, sēžot pie sava rakstāmgalda, tāpēc ir svarīgi nodrošināt pilnīgu komfortu ar ergonomiskiem instrumentiem dažādām ķermeņa zonām, kas palīdzēs novērst nevajadzīgas sāpes vai nogurumu.

Lai pārliecinātos, ka ergonomiskiem aprīkojumiem ir liela nozīme, ražotājs FELLOWES aicina jūs iepazīties ar Emmu - dzīves rezultātu pēc 20 gadu darba bez pienācīga ergonomiskā aprīkojuma.

Video jūs redzēsiet, kā fiziski un vizuāli var mainīties darbinieka izskats, ja ir nepareizi aprīkota darba vieta birojā un mājās. Emma ilustrē vizuālas ķermeņa sekas, piemēram: saliekta mugura un varikozas vēnas, ilgstoši sēžot nepareizā stāvoklī; sausas un sarkanas acis; pietūkušas plaukstas un potītes no atkārtotām kustībām; ādas dzeltenība no pārmērīgas mākslīgās gaismas iedarbības un stresa izraisītas ekzēmas.

Emma ir tēls, kuru jau ir par vēlu mainīt, taču mēs vēl varam pienācīgi parūpēties par savu veselību, lietojot ergonomisku aprīkojumu darba vietās.

KAKLA ZONA

Lai izvairītos no kakla un muguras sāpēm, palīdzēs klēpjdatora vai monitora statīvs, kas paaugstina ekrānu līdz acu līmenim. Klēpjdatora statīvam ir integrēts izliekums dizainā, kas papildus pasargās jūsu datoru no pārkaršanas, kā arī tā vizuālais izskats ir ļoti mūsdienīgs un iederēsies jebkurā biroja vai mājas interjerā.

MUGURAS ZONA

Lai piešķirtu muguras zonai maksimālu komfortu, nodrošiniet biroja krēslu ar atzveltni. Tas palīdzēs jums uzturēt pareizu stāju, uzlabot asinsriti un palielināt darba produktivitāti.

ROKU ZONA

Strādājot pie datora, ir svarīgi turēt plaukstas locītavu neitrālā stāvoklī. Izmantojot ergonomisko peles paliktni, jūsu plauksta tiks balstīta taisni, nodrošinot vislabāko ergonomisko leņķi darbam ar tastatūru. Pareizi balstīta plauksta atbrīvo plecus, noņemot rokas svaru no pleciem un kakla; nodrošina komfortu un mazina nogurumu.

KĀJU ZONA

Izmēģini ergonomisko kāju balstu, lai aizmirstu par spriedzi un nogurumu kājās pēc intensīva darba pie rakstāmgalda.

Viegli regulējamais balsts paaugstina pēdas un kājas, samazinot spriedzi muguras lejasdaļā un tādējādi nodrošina labsajūtu un maksimālu komfortu!

GALDS AR REGULĒJAMU AUGSTUMU

Galds ar regulējamu augstumu ne tikai palīdz vairāk izkustēties birojā, bet arī ļauj justies labāk darba dienas laikā. 

Stāvus pozīcija pie rakstāmgalda palielina jūsu muskuļu aktivitāti, palīdz sadedzināt kalorijas un uzlabo garastāvokli. Katram galdam ir elektriski regulējams vadības bloks. Ar vairāku pogu palīdzību ir iespējams ļoti viegli un ātri mainīt galda kāju augstumu. Ir iespējams arī ieprogrammēt 3 augstuma pozīcijas atmiņā un iestatīt laiku, lai atgādinātu par sēdēšanas vai stāvēšanas stāvokli.


Panākumu formula ir lieliska veselība! Saudzējiet un rūpējieties par sevi! 

Šos un citus ergonomiskos FELLOWES risinājumus atradīsiet šeit: Officeday Ergonomika