Galvenā Kā veikt pasūtījumu?

Preces, kas var jūs interesēt:


Kārtridžu meklēšana

Saņemt jaunumus!

 Lejuplādēt pasūtījuma formu

 Officeday Black Coffee oficiālais pārstāvis B2B
KAFIJAS APARĀTU NOMA

KĀ VEIKT PASŪTĪJUMU?

 

Internetā, e-veikals www.officeday.lv.

 
Pastāvīgi atjaunināta elektroniskā biroja apgādes sistēma kur Jūs varēsiet iegādāties visu birojam nepieciešamo, kā arī saņemsiet iespēju efektīvi kontrolēt uzņēmuma izmaksas un sekot līdzi savu pirkumu statistikai un preču piegādēm.

 

Tālrunis / fakss

Izvēlieties preces no preču kataloga un zvaniet Officeday jaukajām klientu apkalpošanas meitenēm.  Jums laipni atbildēs uz visiem jautājumiem un palīdzēs noformēt preču pasūtījumu. Pasūtīt preces birojam iespējams darba dienās no  08:30 – 17:30 zvanot uz tālruņa numuriem  67032220 vai 67032222. Pasūtījumus pa faksu iespējams sūtīt jebkurā laikā. Fakss: 67808103. Pasūtījumu apstrāde, komplektēšana un piegāde tiks veikta darba dienās, darba laikā no 08:30 – 17:30.

 

E-pasts

Izvēlies preces no preču kataloga iazpildiet pasūtījuma formu un sūtiet uz e-pastu order@officeday.lv. Pasūtījumus uz e-pastu iespējams sūtīt jebkurā laikā. Pasūtījumu apstrāde, komplektēšana un piegāde tiks veikta darba dienās, darba laikā no 08:30 – 17:30.

 

 

Norēķini

 

·         Ar bankas pārskaitījumu

·         Ar kredītkarti vai skaidru naudu (Officeday veikalā „Piepilsētas”)

·         Atliktais maksājums (noslēdzot sadarbības līgumu ar Officeday)

 

Par iespējam noslēgt sadarbības līgumu lūdzam sazināties ar Jūsu klientu apkalpošanas vadītāju vai zvanīt uz tālruni 67032222.

 

Visas cenas Officeday interneta veikalā un preču katalogā uzrādītas ar PVN 21%. Kļūstot par Officeday klientu Jūs saņemat iespēju iegādāties preces par pastāvīgā klienta cenu.

 

Garantijas

 

Precēm tiek nodrošināta garantija, atbilstoši ražotāja noteiktajām garantijām un LR likumdošanai, ka arī pēcgarantijas pakalpošana.

 

Preču atgriešana

 

Ja prece, kada iemesla dēļ, neatbilst Jūsu vajadzībām to iespējams aizstāt ar citu vai atgriezt atpakaļ piecu darba dienu laikā no saņemšanas brīža.

Atgriežot preces tās nevar būt lietotas un preču iepakojums nedrīkst būt bojāts. Uzzināt vairāk..