Galvenā Izlietoto bateriju vākšana

Preces, kas var jūs interesēt:


Kārtridžu meklēšana

Saņemt jaunumus!

 Lejuplādēt pasūtījuma formu

 Officeday Black Coffee oficiālais pārstāvis B2B
KAFIJAS APARĀTU NOMA

 

SIA „Officeday Latvia” sadarbībā ar AS „Latvijas Zaļais punkts” piedāvā uzņēmumiem parūpēties par izlietoto bateriju utilizāciju draudzīgi dabai!

Tas ir vienkārši! 

Izpildi vienkāršus soļus, parūpējies par dabu un saņem vērtīgas balvas un pārsteigumus no Officeday, Latvijas Zaļais Punkts, Lofbergs Lila grupas un Duracell!

  • Pasūti spainīti OFFICEDAY veikalā;
  • Pastāsti darbiniekiem kur likt izlietotas baterijas;
  • Apmaini aizpildīto spainīti pret tukšo;
  • Krāj uzlīmes un saņem balvas, kā arī piedalies izlozē!

Iepazinies ar akcijas noteikumiem un iespējām šeit.

 

 Balvas:

 No 8. jūnija līdz 25. jūlijam uzņēmumi, kuri nodos Officeday vismaz vienu piepildīto spainīti, piedalīsies izlozē, kurā tiks izlozēti 10 ielūgumi uz mūzikas festivālu „Laba Daba”. Izlozes rezultāti tiks paziņoti 29. jūlijā. 

10 ielūgumus uz mūzikas festivālu „Laba Daba” iegūvusi AS "Citadele Banka"!

Akcijas noslēgumā starp visiem uzņēmumiem, kas būs nodevuši vismaz vienu piepildītu bateriju spainīti, tiks izlozēts viens, kura kolektīvs saņems dāvanu karti 250 EUR vērtībā atpūtai aktīvās atpūtas parkā „Rāmkalni”. Izlozes rezultāti tiks paziņoti 28.oktobrī.

 

Visā akcijas perioda laikā, no 08.06. līdz 28.10., tie uzņēmumi, kuri nodos vismaz 3 spainīšus ar izlietotajām baterijām, saņems garantēto balvu no SIA „Officeday Latvia”, AS „Latvijas Zaļais Punkts”, kā arī Lofbergs Lila grupas un Duracell!

 

 

Vairāk informācijas par projektu iespējams saņemt sazinoties ar savu tirdzniecības pārstāvi vai  zvanot uz tālruņa numuriem: 676808100; 67032222.

Akcijas „DABAI LABI, LABI JUMS!” balvu izlozes noteikumi.