Galvenā Officeday un sabiedrība

Preces, kas var jūs interesēt:


Kārtridžu meklēšana

Saņemt jaunumus!

 Lejuplādēt pasūtījuma formu

 Officeday Black Coffee oficiālais pārstāvis B2B
KAFIJAS APARĀTU NOMA

 Officeday logolabie darbi

 

Viens, divi, pieci ... lati pret kāda cilvēka bērna cerību un smaidu, par to, lai pasaule kļūtu labāka, gaišāka un priecīgāka mājvieta mums visiem.

 Mums šķiet tas ir viens patiesi izdevīgs darījums! Vai ne? 

     Bērnu draugi

Palīdzēsim.lv

Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā darbojas brīvprātīgo jauniešu kustība „Bērnu Draugi”. Šie jaunieši savu brīvo laiku velta mazajiem un lielajiem Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientiem. Viņi kopīgi ar bērniem spēlē dažādas spēles, zīme, veido rokdarbus un vienkārši pārrunā dažādas bērniem aktuālas tēmas.

Brīvprātīgo darbs viennozīmīgi ir labdarības veids, ar kura palīdzību tiek uzlabota kāda indivīda, kā arī sabiedrības dzīve kopumā. 

Sirsnīgs paldies, nodibinājuma „Bērnu Draugi” jauniešiem par pašaizliedzīgo darbu un patīkamo sadarbību! 

 

Palīdzēsim.lv

Palīdzēsim.lv

Nodibinājums  Palīdzēsim. lv sniedz palīdzību kaut kam konkrētam, kaut kam vienam – vienam bērnam, vienas ģimenes atvasēm, vienam bērnunamam.

„Mēs ticam, ka, ziedojot un palīdzot citiem,mēs palīdzam arī paši sev. Mēs palīdzam sev izvērtēt mūsu patieso vērtību skalu. Mēs atgādinām sev, ka esam veselāki, veiksmīgāki un uzņēmīgāki, iespējams, tieši tāpēc, lai sniegtu atbalstu tiem, pret kuriem dzīve nav bijusi tik labvēlīga.” /citāts no Palīdzēsim.lv mājas lapas www.palidzesim.lv/

Esam patiesi lepni, ka mums ļauts kaut mazdrusciņ piedalītes labestības brīnuma tapšanā atbalstot Palīdzēsim.lv labdarības projektus.

Paldies, Palīdzēsim.lv meitenēm un puišiem par brīnišķīgo darbu, par atvērtajām sirdīm un neizsīkstošo enerģiju!

 Eņģeļu eglīte

Eņģeļi pār LatvijuKatru gadu pār Latviju nolaižas eņģeļi, lai palīdzētu konkrētiem, nelaimē nokļuvušiem bērniem iegūt galveno – cerību. Nolaižas, lai atbalstītu, lai  uzmundrinātu, lai sauktu celties un iet līdzi.

Arī mēs nevaram palikt nomaļus brīnišķīgākajā no lidojumiem – lidojumā ar eņģeļiem.

Šī bija pati skaistākā eglīte, kāda mums jebkad ir bijusi, jo neviena, visgreznākā, eglīšu mantiņa nespēj atsvērt to gaišo starojumu, kādu izstaro laba doma un labs darbs! Officeday eglīte bija pilna ar eņģeļiem un katram eņģelim bija vārds – kāda Officeday darbinieka vārds...

 

 

 Officeday logopar dabu

 

Bateriju savākšanaVienmēr cenšamies atbalstīt un attīstīt dažādas ierosmes, ar mērķi radīt aktīvu un harmonisku vidi, kurā būtu patīkami dzīvot, audzināt bērnus un strādāt. Mēs vēlamies pielikt savu roku, lai ikviens varētu priecāties par tīru un sakoptu Latviju. Ar ko sākt?

 

Spersim pirmo soli kopā!


Officeday Latvia sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu piedāvā projektu, kura ietvaros uzņēmumos bez maksas uzstāda un iztukšo spainīšus nolietoto bateriju vākšanai.


Vairāk informācijas par projektu iespējams saņemt sazinoties ar savu tirdzniecības pārstāvi vai  zvanot uz tālruņa numuriem: 67808100; 67032222

 

IEMET BATERIJU SPAINĪTĪ – PADARI LATVIJU TĪRĀKU!

 


 

Officeday logosportam

 Kā zināms, lielākā daļa biroja darbinieka dienas paiet krēslā pie datora. Mēs esam absolūtie čempioni smadzeņu un pirksti veiklības vingrinājumos. Bet, ar to vien nepietiek, tāpēc cenšamies atbalstīt gan lielas, gan mazas sporta aktivitātes.

 

Eiropas jaunatnes basketbola līga (EYBL)

Eiropas jaunatnes basketbola līga OfficedayŠogad pirmo reizi atbalstām Eiropas jaunatnes basketbola līgu (EYBL). Līga, kas pēdējos gados ļoti strauji attīstījusies, un nu jau spējusi vienuviet apvienot 144 komandas, ar gados jauniem un talantīgiem jauniešiem no visas Eiropas. 

Prieks, ka mūsu pašu jaunie basketbolisti rāda ļoti atzīstamu sniegumu, un spēj augstvērtīgi cīnīties ar citiem  eiropas jaunajiem basketbolistiem  un uzvarēt tos. Turam īkšķus par mūsējiem!

   

 Hokeja klubs Rīgas Dinamo  Dinamo Rīga 

Nebūs melots, ja apgalvosim - šeit, Latvijā, dzirdot vārdu hokejs, daudzu pirmā doma ir Rīgas Dinamo! Pateicoties šiem talantīgajiem puišiem hokejs Latvijā ir kļuvis par sporta veidu Nr 1. Katru gadu tūkstošiem fanu aizturētu elpu seko līdzi komandas panākumiem un dažas uzvaras izvēršas par nacionālajiem svētkiem!

Mums visiem ir nepieciešams ar kādu lepoties. Un mēs lepojamies ar Latvijas hokejistiem. 

Dažas fotogrāfijas no Officeday atbalstītās Rīgas Dinamo - SKA Sankt Pēterburgas spēles (rezultāts 5:4  ) 2011. gada 16. novembrī, Arēnā Rīga.  Spēles laikā Officeday, Rīgas Dinamo spēlētāji un fani, kopā ar mākslinieku Jāni Anmani no 10 000 spraudītēm izveidoja veltījumu Latvijai dzimšanas dienā. Pēc spēles kopdarbs tika izsolīts Rīgas Dinamo rīkotajā labdarības izsolē un iegūtie līdzekļi novirzīti labdarības organizācijai Palīdzēsim.lv. 

 

Latvijas šķēpmetēju klubs

 Latvijas šķēpmetēju klubs

Šķēpmešanas tradīcijai Latvijā ir senas saknes. Kā nekā mums ir veseli četri olimpiskie čempioni un divi vicečempioni. Ir ar ko lepoties, vai ne? Latvijas Šķēpmetēju klubs rūpējas, lai mazās Latvijas kuplajam medaļnieku pulkam netrūktu sekotāju.

  Arī mēs rūpējamies, kā varam, ar savu atbalstu, ar drauga plecu!

 

Officeday Nordea maratona komanda

   Nordea maratons 2011 Nordea maratons 2011 Nordea maratons

Lai arī pagaidām mazskaitlīga, bet liela savā garā. Patiesībā, galvenais taču ir būt kopā, būt vienotiem un tiekties uz uzvaru!

 

Officeday komanda Stipro skrējiens 2012

Šogad pirmo gadu atbalstījām un arī paši piedalījāmies Stipro skrējienā 2012. Officeday komanda savu nosaukumu "Ar prieku līdz galam" attaisnoja godam finišējot lai arī noguruši, bet ar smaidu un lepnumu par savu varēšanu. Mēs par stipru Latviju!

 

 


Officeday logo kaimiņu būšana 

 Visi zina, ka cilvēks nav vientuļa sala. Arī uzņēmums nevar eksistēt vien pats, tukšumā. Pie tam, labas kaimiņattiecības ir harmoniskas eksistences stūrakmens.  It īpaši, ja paveicies ar kaimiņiem tik pat ļoti, kā mums.

Tā kā atrodamies Ķekavas novadā, tad, protams, cenšamies piedalīties Ķekavas novada pašvaldības iniciatīvās un sabiedriskajos projektos.

Ķekavā aktīvi darbojas Ķekavas novada uzņēmēju padome, kura, kopā ar Ķekavas novada pašvaldību, nu jau otro gadu rīko auto velo orientēšanās pasākumu „Iepazīsti savējos”.

Tāpat, kā pagājušo gadu, arī šogad viens no kontrolpunktiem būs Officeday veikalā. Laipni lūdzam!

Iepazīsti savējos 2011

 

 

 

 

Skat, kādus lieliskus darbiņus saņēmām pagājušajā gadā!